Світовий футбол 20 Грудня, 23:44 4518
Гол Ярмоленка у ворота «Баварії» не врятував «Боруссію» від вильоту з Кубка Німеччини | 19-27
У 1/8 фіналу Кубка Німеччини мюнхенська «Баварія» перемогла дортмундську «Боруссію» - 2:1.

«Баварія» з перших хвилин почала контролювати гру. Мюнхенці розривали оборону «Боруссії»: на 3-й хвилині Відаль влучив в перекладину, на 9-й хвилині Левандовські не зумів з 3-ох метрів переграти Бюркі, а через кілька хвилин голкіпер «джмелів» рятував свою команду вже від удару Рібері.

Взяття воріт з таким тиском не довелося чекати довго - на 13-й хвилині Зюле пробив головою у перекладину, а після цього Боатенг встиг першим на добиванні і відправив м'яч у сітку.

На 35-й хвилині колишній динамівець Андрій Ярмоленко мав фантастичну можливість зрівняти рахонок. Українець вийшов один на один з голкіпером і пробив у лівий від себе кут, але Давид Алаба встиг вибити м'яч вже з пустого кута воріт.

Не забиваєш ти - забивають тобі. На 40-й хвилині «Баварія» збільшила перевагу. Мюллер отримав м'яч у штрафній, навколо нього не було нікого і Томас елегантно перекинув Бюркі з гострого кута.

Мюнхенці у першому таймі не залишили шансів підопічним Петера Штегера.

На початку другої 45-ти хвилинки «Баварія» продовжувала штурмувати ворота «Боруссії». «Джмелі» намагалися врятувати ситуацію, але до гострих моментів справа не доходила.

На 77-й хвилині Андрій Ярмоленко забив гол! Українець на дальній стійці головою замкнув класну подачу Кагави та скоротив відставання «Боруссії» в рахунку.

«Джмелі» мали моменти, щоб зрівняти рахунок. Спочатку Толян не влучив у дальній кут, а через кілька хвилин його долю повторив Шюррле. Уже на доданих хвилинах «Баварії» дуже пощастило, адже Ісак мав неймовірний момент.

Фінальний свисток арбітра у розкішному матчі зафіксував поразку «Боруссії» - 2:1.

Команда Андрія Ярмоленка, яка у минулому році була володарем Кубка Німеччини, втратила шанси захистити титул у цьому розіграші турніру.