35 найкрутіших миттєвостей 2017, які якось пов'язані з українським футболом

Футбол України 29 Грудня, 19:54 1261
35 найкрутіших миттєвостей 2017, які якось пов'язані з українським футболом | 19-27
Ресурс tribuna.com згадує найяскравіші миттєвості 2017 року, які стосуються українського футболу та українських футболістів, що грають за кордоном.

Взимку гравець «Бетіса» Роман Зозуля був орендований «Райо Вальєкано», але через протести фанів змушений був повернутися до «Бетіса». Фанати «Райо Вальєкано» вважали Романа - нацистом. Як він тільки не намагався їх переконати, що він просто патріот своєї країни та лише допомагає українській армії. Не допомогло. Роман повернувся до «Бетісу» і вже до кінця сезону не міг грати за клуб. Річ у тому, що по ходу сезону він був у заявці в трьох клубах - «Дніпрі», «Бетісі» і «Райо».

Підтримка року

Гравці «Бетіса» перед грою проти «Валенсії» підтримали нашого земляка вийшовши із написами «Ми всі - Зозуля!»

Розчарування року

Виліт «Шахтаря» з ЛЄ. У минулому розіграші ЛЄ «Шахтар» на стадії 1/16 зустрічався з іспанською «Сельтою». На виїзді переміг з рахунком (1:0), але вдома пропустив вже у доданий арбітром час гол з досить спірного пенальті, а в овертаймі пропустив і ще раз.

Найгірші поля року

Після зимової перерви в кінці лютого поля в Одесі та Кропивницькому були в досить поганому стані, як для гри у футбол.

Стінка року

Дерліс Гонсалес у матчі «Зірка» - «Динамо» дуже дивно розташувався у стінці. Хоча, краще сказати неподалік від стінки. Напевно, прикривав фотографа.

Вибачення року

Після домашньої поразки від «Олімпіка» лідер «Динамо» Андрій Ярмоленко вибачився перед власними вболівальниками та пообіцяв померти на полі у наступній грі. Та у наступному матчі проти «Шахтаря» у кубку України «Динамо» знову програло.

Весілля року

Гру «Динамо» - «Шахтар» перенесли з 22 квітня (субота) на 21 квітня (п'ятниця). Причина весілля племінниці Ігоря Суркіса (дочка Григорія) так вважали деякі ЗМІ.

Фанатська акція року

«Біла шиза», напевно, найбільш епічна фанатська акція року.

Звісно, не обійшлося і без непотрібних персонажів.

Неадекват року Під час матчу «Волинь» - «Карпати» нетверезий вболівальник вибіг на поле.

Туман року

Матч УПЛ «Ворскла» - «Александрія» відбувався під час сильного туману.

Стюард року

Головний тренер збірної України показав фінським стюардам, як можна заспокоїти фанатів за декілька секунд.

Вшанування року

Під час матчу 6-го туру УПЛ «Шахтар» - «Олімпік» (2:0) вболівалники вшанували десяту річницю смерті геніального тренера Віктора Прокопенко. Вони підготували спеціальний банер згадавши крилату фразу покійного тренера.

Джентльмен року

Головний тренер «Динамо» у грі чемпіонату проти «Олімпіка» зробив, як справжній чоловік. Спочатку образив жінку, а потім вибачився. Епізод відьувся із четвертим арбітром матчу Катериною Мозуль.

Трансфер року

Нарешті Андрій Ярмоленко покинув київське «Динамо». 28 серпня продаж алкоглолю в України збільшився в декілька разів. Трансферу Андрія в «Боруссію» раділи всі українські фани.

Коментаторський крик року

Дебютний гол Ярмоленка вийшов дуже шикарний на легендарному стадіоні «Вемблі» у ЛЧ у ворота «Тоттенхема». Але і ще більше сподобалася реакція коментатор Олександра Михайлюка.

Гарант року

Президент ФФУ особистим прикладом показав київському «Динамо», що у Маріуполі безпечно. Він відвідав гру «Маріуполь» - «Чорноморець» (3:0).

Тролінг року

Київське «Динамо» все ж таки не поїхало на гру до Маріуполя. Маріупольці оригінально пожартували в твіттері з цього приводу.

Подарунок року

Іспанський арбітр Фернандес Барбалан в матчі Україна - Туреччина не побачив, що обидва голи були забиті з невеликими порушеннями правил. Хоча, треба відмітити все ж таки наша збірна грала краще.

Зять року

Про стосунки зятя та тещі є безліч анекдотів. Та Сергій Старенький - ідеальний зять. Півзахисник зробив хет-трик у матчі УПЛ» «Олександрія» - «Сталь» (4:1). Після гри він присвятив досягнення тещі, а потім і ще у студії «Про футбола» під час інтерв'ю згадав улюблену тещу.

Дискваліфікація року

18 вересня 35-ти річний захисник «Шахтаря» Даріо Срна дізнався, що його допінг-проба показала позитивний результат. Даріо був відсторонений від змагань на невизначений період часу.

Мультфільм року

Гендиректор «Зорі» Сергій Рафаїлов у цьому році зареєструвався у фейсбуці. Перший його пост -невеличкий веселий мультик.

Найкривавіша травма року

Захисник «Динамо» Віда у домашньому матчі ЛЄ проти «Янг Бойз»(2:2) зіткнувся у повітрі з Мумі Нгамале - головою у голову. Він розсік голову і отримав стус мозгу, але поле покинув сам.

Дебют року

Нарешті, Олександр Зінченко дебютував за «МС» у найкращій лізі світу. Він вийшов на заміну у грі 17 туру АПЛ проти «Суонсі» на 73 хвилині матчу.

Камбек року

У другому турі ЛЄ «Динамо» поїхало на виїзд до белградського «Патризана». Здавалося проблем не буде та післяпершого тайму кияни програвало (2:0). У роздягальні відбулася серйозна розмова і у другу таймі на поле вийшла вже зовсім інша команда, яка у підсумку перемогла (3:2).

Зрада року

Мер Києва зізнався журналістам, що зараз вболіває за «Шахтар».

А колись було так.

Жах року

Гра кубка України «Прикарпаття» - «Картати»(2:1) запам'яталася безладами фанів «Карпат». Матч було зупинено в середині другого тайму через неадекватну поведінку вболівальників гостей. Вболівальників вийшли заспокоювати Худоб'як і Федецький. На жаль, - це не спрацювало, а навпаки один з фанів вдарив Федецького. Після гри безлади продовжилися. По дорозі додому фани зупинили автобус команди на місце прибув спецпідрозділ поліції, який і супроводжував команду додому.

Зняття депутатської недоторканості року

В Україні вже роками хочуть зняти депутатську недоторканість. Фани «Дніпра» вирішили - це питання миттєво. Депутат Юрій Береза особисто переконався у цьому.

Костюм року

Головний тренер «Шахтаря» виконав свою обіцянку щодо виходу своєї команди у стадію плей-офф ЛЧ. Він прийшов на післяматчеву пресс-конференцію у костюмі «Зорро».

Хірург року

Ну тут без варіантів. Наш Роман Зозуля травмував пеніс одноклубника по «Альбасете«Мариано Біттоло. Після гри постраждалому наклали 10 швів на пеніс.

Сльози року

Іван Петряк забив свій дебютний гол за «Шахтар» у ворота своєї колишньої команди «Зорі». Після голу в його очах з'явилися сльози.

Молитва року

Та гра «Зорі» проти «Шахтаря» (2:1) запам'яталася скандалом і трьома вилученнями гравців «Шахтаря» і ще призначеним пенальті у ворота гірників. Андрієвський встав на коліна і помолився перед ударом Сіласа. І головне, що допомогло.

Обійми року

Найкращий тренер світу Пеп Гвардіола радісно обіймає нашого Олександра Зінченко після серії післяматчевих пенальті Кубка Ліги. Його «Ман Сіті» тільки, що здолав «Лестер Сіті», а наш земляк провів весь матч на полі.

Гол року

Півзахисник бельгійського «Сент-Труйдена» Роман Безус на останній хвилині проти «Стандарту» зрівняв рахунок. Головне, що він забив прямим ударом з кутового.