У стані суперника: «Валенсія» вириває перемогу на останніх хвилинах. ВІДЕО

Динамо Київ 23 Лютого, 22:36 894
У стані суперника: «Валенсія» вириває перемогу на останніх хвилинах. ВІДЕО  | 19-27
У матчі 24-го туру іспанської «Прімери» суперник київського «Динамо» в Лізі Європи вдома перемагає «Гранаду» на останніх хвилинах.

Перший тайм команди зіграли «на суху», але вже на старті другого періоду гості відкрили рахунок. Відзначився Піті на 47-ій хвилині, - 1:0. Хуан Піцці знову вгадав із замінами – Алькасер за десять хвилин після свого виходу на поле зрівнює рахунок. 1:1

На останніх хвилинах після розіграшу штрафного «кажани» домоглися перемоги: після подачі Парехо Везу розстріляв ворота «Гранади» - 2:1.

Також, варто зазначити, що цей матч був особливо грубим – всього зафіксовано 36 фолів і роздано по три жовті картки кожній із команд: Парехо, Феде, Кейта – Ітурра, Ньом, Мурільо.