«Динамо» - «Осієк» 3:2: Хльобас стріляє дублем, Вербич... автоголом

Динамо Київ 26 Січня, 19:16 751
«Динамо» - «Осієк» 3:2: Хльобас стріляє дублем, Вербич... автоголом | 19-27
Київське «Динамо» нарешті здобуло першу перемогу на зимових зборах.

Стартовий склад «Динамо»: Маханьков – Кендзьора, Алібеков, Бурда, Миколенко – Ротань, Шапаренко, Вербич, Смирний – Алєксєєв, Хльобас.

Більшу частину сьогоднішнього спарингу «Динамо» провело одним складом, до якого увійшли переважно молоді футболісти. Протягом другого тайму Олександр Хацкевич змінив шістьох гравців.

Уже на першій хвилині матчу кияни пропустили випадковий гол, який був записаний як автогол зимового новачка команди Бенджаміна Вербича. Після подачі кутового «Осієком» словенець головою зрізав м’яч у власні ворота.

Проте кияни швидко реабілітувалися – протягом наступних кількох хвилин наша команда провела дві швидкі та результативні контратаки.

На 7-й хвилині Хльобас замкнув навіс Смирного з лівого флангу та зрівняв рахунок.

Ще через п’ять хвилин дуже схожий гол спорудили Миколенко та Алєксєєв: Віталій подав, а Владислав замкнув передачу:

Пізніше ще Хльобас мав чудовий гольовий шанс, добиваючи м᾿яч після удару Вербича зі штрафного – проте голкіпер «Осієка» виправив ситуацію.

Загалом, сьогодні у киян дуже активно працювали фланги, команда високо пресингувала суперників і грала на великій швидкості. Але до кінця тайму «Осієк» зміг пристосуватися до такого «Динамо» та нівелював гостроту біля своїх воріт.

Склад «Динамо» на другий тайм: Маханьков (Рудько, 46) – Кендзьора (Морозюк, 70), Алібеков, Бурда (Шабанов, 70), Миколенко – Ротань (Шепелєв, 67), Шапаренко, Вербич (Гармаш, 46), Смирний (Гусєв, 67) – Алєксєєв, Хльобас.

У перерві у складі «Динамо» відбулися дві заміни: Рудько вийшов замість Маханькова, а Гармаш – замість Вербича.

На 55-й хвилині Дмитро Хльобас оформив дубль: скориставшись пасом від Гармаша, вразив ближній кут воріт «Осієка»:

Невдовзі другий гол на свій рахунок міг записати і Владислав Алєксєєв. Проте м᾿яч після чудового удару нападника з лінії штрафного потрапив у стійку, а Хльобас невдало зіграв на добиванні.

У середині другого тайму Олександр Хацкевич поступово провів ще чотири заміни: в обороні замість Кендзьори та Бурди вийшли Морозюк і Шабанов, а в півзахисті замість Ротаня та Смирного – Шепелєв і Гусєв.

На 78-й хвилині Хльобас втратив шанс оформити хет-трик, невдало пробивши головою, а динамівці пропустили стрімку атаку «Осієка», в результаті якої Бобан відквитав один м᾿яч – 3:2.

Кінцівку матчу динамівці також провели активно, особливо виділялася націленість на ворота Хльобаса, проте рахунок на табло таким і зберігся.

Останній спаринг на першому зборі київське «Динамо» проведе завтра, 27 січня. Матч із софійським ЦСКА розпочнеться о 13:00 за київським часом.