Даніло Сілва: "«Динамо» прагне розвиватися, йти вперед"

Динамо Київ 12 Вересня, 11:24 837
Даніло Сілва: «Динамо» прагне розвиватися, йти вперед
Даніло Сілва, в період літнього трансеферного вікна, продовжив контракт з "Динамо" Київ ще на півтора роки.

Даніло Сілва, в період літнього трансеферного вікна, продовжив контракт з "Динамо" ще на півтора роки. Про те, чим керувався бразильський захисник при продовженні контракту, про становлення гри в "Динамо", про адаптацію новачків - читайте далі. 

Цього літа контракт Сілви закінчився. За його словами, ним цікавились бразильські гранди та один європейський клуб, але він, все таки, вирішив залишитись в "Динамо":

"Я оцінював ситуацію. Все ж я схилявся до того, щоб залишитися в Києві. «Динамо» - великий клуб, з історією. «Динамо» прагне розвиватися, йти вперед. До того ж мені імпонує ставлення президента до мене. Це дуже підкуповує. Я відчуваю довіру. Приємно, коли клуб, в якому ти граєш, потребує в тобі. Знову ж, президент пішов назустріч і збільшив мою заробітну плату. Тільки це не тому, що я так  того захотів або з огляду шантажу іншими пропозиціями. Просто, думаю, президент оцінив мою працю в «Динамо»".

Старт сезону для "Динамо" виявився не надто вдалим. За словами Сілви, великий вплив на це має те, що команда формується. Багато новачків - зіграності поки немає:

"Донецький «Шахтар» дотримується однієї стратегії розвитку, роблячи ставку переважно на одних і тих же виконавців. Склад «Шахтаря» стабільний, вони зіграні. Група молодих гравців атаки за кілька років виросла в сильних виконавців. Проблема «Динамо» полягає в тому, що за ці роки через команду пройшла маса футболістів. Немає стабільності в складі. Якщо взяти тих футболістів, які прийшли в минулому році, то дуже багатьох вже немає в команді. З цієї причини у нас виникає якась турбулентність в грі. Ми йдемо то вгору, то вниз. Хитає страшно. А так не повинно бути.

Мені здається, злий жарт із нами зіграв передсезонний турнір чотирьох команд, який ми впевнено виграли. Думаю, ми розслабилися, подумали, що якщо впоралися з провідними командами Росії, то вже в чемпіонаті України і поготів не будемо мати проблем з командами класом нижче. Але футбол цього не пробачає. До того ж, в Об'єднаному турнірі ми грали розкуто, бо «​​Зеніт» і «Спартак» грали у відкритий футбол. З першої ж зустрічі в чемпіонаті ми зіткнулися з непереборними труднощами, коли наш супротивник глухо сідає в оборону. Банально ми не знали, як розколоти цей горіх. Знаєте, проти нас команди в Україні часто закриваються. Проблематично розкривати насичену оборону противника.

Цього трасферного вікна до "Динамо" прийшли кілька нових виконавців. Про їхню адаптацію Сілва говорить наступне: 

"Ленсу, мабуть, найважче. З чим це пов'язано? Не знаю. Напевно, все індивідуально. Втім, і у Беланда з адаптацією також виникли певні труднощі. Взяти, приміром, Бенуа Тремулінаса і Дьємерсі Мбокані. Період адаптації їм не знадобився".

Також кілька хороших слів ДаСілва сказав про підростаюче покоління "Динамо"  – Сергія Люльку, який грає в "Говерлі" на правах оренди:

"Люлька мені дуже імпонує. Він молодий, у нього очі горять. Я вірю, що він виросте в прекрасного футболіста. Думаю, він ще покаже себе в київському «Динамо»!