Ярмоленко допоміг «Боруссії» врятуватися від поразки у матчі з «Фрайбургом»

Світовий футбол 27 Січня, 18:37 1064
Ярмоленко допоміг «Боруссії» врятуватися від поразки у матчі з «Фрайбургом» | 19-27
У 20-му туру Бундесліги дортмундській «Боруссії» вдалося на останніх хвилинах зустрічі уникнути поразки від «Фрайбурга».

На 9-й хвилині матчу Кагава вивів господарів вперед. У середині першого тайму Петерсен рахунок зрівняв, а на 68-й хвилині оформив дубль.

На останніх хвилинах зустрічі «Боруссія» завдяку влучному пострілу Толяна зуміла вирвати нічийний результат - 2:2.

Андрій Ярмоленко розпочав матч на лаві запасних, а на 67 хвилині замінив Пулішича. Українець старався, що принесло результат – його подача призвела до рятівного голу Толяна.

Після 20-го туру дортмундська «Боруссія» з 31 очками вийшла на 5 місце у турнірній таблиці, а «Фрайбург» з 24-ма пунктами піднявся на 11 сходинку.