«Шальке» переміг «Штутгарт» на виїзді, Коноплянка не забив у порожні ворота

Світовий футбол 27 Січня, 18:45 993
«Шальке» переміг «Штутгарт» на виїзді, Коноплянка не забив у порожні ворота | 19-27
У 20 турі Бундесліги команда Євгена Коноплянки здобула важливу перемогу у Штутгарті.

Успіх Гельзенкірхена забезпечили Налдо та Харіт ще у першому таймі. Євген Коноплянка вперше з грудня вийшов на поле у стартовому складі. На 65-ій хвилині українець отримав розкішну можливість довести рахунок до розгромного, проте після пасу від партнера не влучив у порожні ворота. На 80-ій хвилині Коноплянка поступився місцем на полі Алессандро Шопфу.

Після виїзної перемоги «Шальке» повертає собі другу сходинку, потіснивши звідти «Айнтрахт». У команди Коноплянки – 34 очки, що на 16 пунктів менше, ніж у «Баварії». «Штутгарт» залишився на 15-му місці (20 очок).