Світовий футбол 29 Січня, 21:48 1088
«Карабюкспор» розгромно програв «Істанбул Башакшехіру» – Кравченко та Блізніченко відіграли весь матч  | 19-27
В матчі 19 туру турецької Суперліги «Карабюкспор» зазнав нищівної поразки від «Істанбул Башакшехіра».

Доля матчу була вирішена ще до перерви – у ворота «Карабюкспора» влетіло 5 «сухих» м'ячів. У другому таймі глядачі голів не побачили.

Весь матч за «Карабюкспор» провів Антон Кравченко, для якого цей поєдинок став дебютним за новий клуб. Також всі 90 хвилин відіграв Андрій Блізніченко. Олександр Рибка весь матч провів на лаві запасних.

Відзначимо, що 4 голи гостей влетіли у сітку воріт із зони центру оборони, де діяв Антон Кравченко.

Після цієї поразки «Карабюкспор» продовжує замикати турнірну таблицю чемпіонату, набравши лише 9 очок. «Істанбул Башакшехір» лідирує з 42 очками.