Німецькі ЗМІ: «Євген Коноплянка дуже старався. Але ... »

Світовий футбол 4 Лютого, 13:08 711
Німецькі ЗМІ: «Євген Коноплянка дуже старався. Але ... » | 19-27
Німецькі журналісти без особливого захоплення оцінили дії українця у вчорашньому матчі проти «Вердера».

Вчорашній

матч 21-го туру німецької Бундесліги, в якому «Шальке» нашого Євгена

Коноплянки поступився на своєму полі «Вердеру», надовго запам'ятається

вболівальникам 04-х. Вигравати до 79-ї хвилини з рахунком 1:0 і поступитися в результаті - 1:2, треба було сильно постаратися!

Запам'ятають цей матч і українські вболівальники, адже саме в ньому півзахисник нашої національної збірної Євген Коноплянка забив свій перший клубний гол з серпня минулого року!

Краще Коноплянки зіграли тільки троє?

Німецькі ЗМІ досить стримано оцінили старання українця в поєдинку. Наприклад, головне спортивне видання Рура Revier Sport, поставило Жене середні 3,5 бала (вище оцінку в Шальке отримали тільки Харіт, Майєр і Налдо) і прокоментували гру Коноплянки так:

- «Якщо ви не б'єте по воротах, ви ніколи не заб'єте. Ось чому на 24-й хвилині Коноплянка наважився на удар з 25-ти метрів. Воротар Вердера Іржі Павленка привітав спробу українця! Євген дуже старався, але його дриблінг і рух на поле вимагають поліпшення».