«Джокер» Циганков приносить «Динамо» перемогу над «Хебей Чайна Форчун»

Динамо Київ 7 Лютого, 19:23 938
«Джокер» Циганков приносить «Динамо» перемогу над «Хебей Чайна Форчун» | 19-27
Вихід Циганкова у товариському матчі із «Хебей Чайна Форчун» переломив хід гри і приніс динамівцям перемогу - 2:1.

Перший по справжньому хороший шанс кияни отримали на 14-ій хвилині, коли Бєсєдін заробив штрафний, накрутивши одного із захисників. На жаль, із хорошої позиції удар у Піварича не задався – той пробив зависокого.

На 18-ій хвилині пошкодження зазнав в боротьбі Микола Морозюк. Капітан покинув поле накульгуючи і з допомогою лікарів. Згодом Микола повернувся в гру, хоча й Циганков вже почав розминатися.

Після цього моменту китайці повели у рахунку. Ернанес пробив із лінії карного майданчика прямо в дальній кут. 0:1

Після забитого голу суперник одразу повернувся «за другим» і Рудько ледь «не привіз» гол, не влучивши по м’ячеві подарував його супернику. Благо, пас того в центр не увінчався успіхом.

На 29-ій хвилині Шапаренко обрізався в центрі і кияни отримали небезпечну контратаку, яка завершилася гострим ударом від Жервіньо.

Під завершення першого тайму кияни перехопили ініціативу у матчі, активніше пресингували, але справа не дійшла навіть до удару по воротах.

На 57-ій хвилині Віктор Циганков, який вийшов на заміну, чудовим за виконанням ударом зі штрафного зрівняв рахунок у матчі. 1:1

На 62-ій хвилині Рудько врятував «Динамо» від пропущеного голу, який міг забивати Жервіньо.

На 72-ій хвилині Морозюка замінив Вербич і через кілька хвилин прекрасно навісив на Мораєса, Жуніор пробивав головою, але голкіпер суперника перевів гру на кутовий.

Не обійшлося в матчі і без невеликої сутички. Шапаренко на 79-ій хвилині врізався в Ханірена і почалася невелика штовханина, яку вгамували капітани.

На 82-ій хвилині Віктор Циганков проривався до воріт суперника, на ньому було було порушено правила у карному майданчику і призначено пенальті, який пробив Мораєс. 2:1

За цього рахунку і було завершено поєдинок. Динамівці, завдяки активним діям Циганкова, вирвали перемогу у китайського суперника.

Наступний товариський матч кияни зіграють завтра проти «Тяньцзинь Теда». Початок о 17:30.