Бійка в центрі Афін: на фанів «Динамо» напали невідомі. ВІДЕО

Динамо Київ 15 Лютого, 17:57 932
Бійка в центрі Афін: на фанів «Динамо» напали невідомі. ВІДЕО
В одному із ресторанів у центрі Афін на вболівальників київського «Динамо» напала група невідомих.

Як повідомляють грецькі ЗМІ, в одному із центральних районів Афін Колонакі в ресторані на вулиці Тсакалоф зав'язалася масштабна бійка, яка тривала кілька хвилин. За непідтвердженою інформацією, серед нападників були і росіяни.

— Закладу було завдано значних збитків. Українські вболівальники розбили вікна і декілька столиків в кафе. Вони втекли, коли сусідні крамарі подзвонили в поліцію, яка й затримала чотирьох осіб, - повідомляє ekathimerini.com.

Варто відзначити, що у середу грецька анархічна організація «Rouvikonas» на своєму сайті повідомляла, що «вболівальники «Динамо», відомі своїми ультра-правими поглядами, які є небажаними в Афінах». «Rouvikonas» наголосила, що засуджує українську команду вболівальників, як «фашистів «Правого сектору» та всі «українські праворадикальної націоналістичної політичної партії та рухи».

«Їхня присутність — це провокація для всього анти-фашистського світу».

«Організовані вболівальники київського «Динамо» формують ядро озброєних воєнізованих формувань Правого сектора», - йдеться в заяві організації із закликом антифашистських футбольних вболівальників Греції об'єднатися разом на трибунах в четвер увечері.