Артем Франков: «Ніякої перспективи у Мбокані в «Динамо» немає»

Динамо Київ 19 Лютого, 14:35 515
Артем Франков: «Ніякої перспективи у Мбокані в «Динамо» немає»
Головний редактор журналу «Футбол» прокоментував нічийний результат матчу АЕК - «Динамо» (1:1) і торкнувся теми проблемного форварда Дьємерсі Мбокані.

«В принципі, цілком вклавшись у рамки очікуваного - лідер чемпіонату Греції навіть у полуторному складі для нас дуже серйозний суперник, тим більше в лютому. Так що результативна нічия в гостях - з розряду «мрія поета»; аби ніхто не надумав на цій підставі розслабитися.

На скільки відсотків київська команда зможе додати, виходячи на передбачуваний пік форми десь до квітня? Улюблене питання, на яке немає осудної відповіді. Аби він, прогрес цей злощасний, був присутній. Щоб гравці видужували і додавали, щоб керованість тільки росла.

Що щиро здивувало навіть не в самому матчі (вибачте, але в більш вдалий результат не вірилося зовсім, і йому по такій грі та при сильному супернику, «що біжить», дійсно нізвідки було взятися), скільки відразу після нього - відверта розповідь головного тренера про ситуацію з Мбокані.

Першою реакцією став, як ви розумієте, ряд нецензурних виразів. Реакція друга:

1) не всяка відвертість корисна; подібні конфлікти повинні, на мій погляд, вирішуватися всередині, без виносу на публіку;

2) те, що Мбокані - надзвичайно проблемний персонаж, і без того добре відомо; досить згадати, коли він зволив приступити до тренувань в розташуванні команди; але чи варто Хацкевичу упускати реноме, фактично розписуючись у безсиллі вплинути на гравця;

3) так Ребров мав рацію, коли фактично відмовився від послуг конголезця? Даремно критикували тренера, стало бути...

І шо робити будемо? Втім, ця проблема і без того мала встати на повний зріст - ніякої перспективи у Мбокані, незважаючи на всю його майстерність, в «Динамо» немає, а його поведінка в цілому свідчить про безголовість. Якщо Дьємерсі вважає або хтось йому вселив, що незабаром за ним, 32-річним футболістом, що має проблеми зі здоров'ям і провалив усі оренди в АПЛ, вишикується черга бажаючих із мішками грошей, так я скажу сакраментальне: «Ну-ну!»

До речі, вищенаведений абзац вельми корисно перечитувати далеко не тільки Мбокані.

...І ось Мбокані виходить на заміну в матчі з «Олімпіком», упускаючи шедевральний момент у компенсований час. Вважаю за краще не тільки говорити, а й вважати - тренеру видніше, що краще для команди», - написав Франков у свіжому номері журналу «Футбол».