Стадіон до ЧС-2018 у Росії провалюється під землю

Світовий футбол 19 Лютого, 20:07 770
Стадіон до ЧС-2018 у Росії провалюється під землю
Під землю почав іти стадіон у російському Калінінграді, на якому мають відбутися 4 матчі групового раунду чемпіонату світу з футболу 2018 року. Міська влада зафіксувала просідання ґрунту вище норми на території під ареною стадіону.

За інформацією видання Калининград.ru, місцеві чиновники вже звернулися з позовом до «Балтійської будівельної компанії», що проводила роботи по консолідації. У позові вимагається зобов'язати підрядника досипати шар піску в межах гарантійних зобов'язань.

Проте «Балтійська будівельна компанія» не погодилася з претензіями. У суді представник компанії пояснив, що на Острові відбуваються природні процеси, пов'язані з подальшим ущільненням ґрунту та особливостями території. Крім того, в період, коли фахівці займалися консолідацією, на місці паралельно проводили роботи інші підрядники.

У рішенні Арбітражного суду Калінінградської області мовиться, що на момент приймання всі заплановані позначки були дотримані. Згодом чиновники виявили просідання вище норми.

Відтак, суд не задовольнив позов місцевих чиновників. Влада може оскаржити рішення протягом місяця.

До слова, в Калінінграді повинні відбутися 4 матчі групової стадії ЧС-2018: Хорватія - Нігерія (16 червня), Сербія - Швейцарія (22 червня), Іспанія - Марокко (25 червня) і Англія - Бельгія (28 червня).