Андрій Шахов: «Тепер на «Динамо» почнеться прес в усіх напрямках»

Динамо Київ 20 Лютого, 09:32 446
Андрій Шахов: «Тепер на «Динамо» почнеться прес в усіх напрямках»
Заступник головного редактора журналу «Футбол» відреагував на рішення CAS у «маріупольській справі».
«Я щиро вірив у те, що CAS дасть команду зіграти цей матч. Був упевнений, що «Динамо» розуміло, на що йде, розуміло, що на осічку не має права. Та й новини з Лозанни від динамівських повпредів, на чолі з Артемом (Франковим. - Ред.) обнадіювали.

На жаль, «Динамо» програло. Програло там, де програвати ніяк не можна було, оскільки тепер вже точно почнеться прес в усіх напрямках - організаційних, суддівських, політичних і так далі. Незважаючи на фіаско, я як і раніше підтримую те рішення не їхати до Маріуполя. Як і раніше питаю: а ви б відпустили до Маріуполя своїх дітей? Я - ні.

Я дуже сильно засмучений, але все одно ні скільки не сумніваюся, що «Динамо» подолає і цю (для мене) несправедливість, вийде з честю з неприємної ситуації. Для мене воно було і назавжди залишиться командою №1. Попереду «Реала», попереду «Кельна», «Бордо» і всіх інших. На одне сподіваюся: що після цього в «Динамо», нарешті, навчаться бути перебірливими з друзями та порадниками», - написав Шахов на своїй сторінці в Facebook.