Виконком ФФУ може призупинити повноваження Бандурка, Кочетова і Франкова

Футбол України 21 Лютого, 11:57 909
Виконком ФФУ може призупинити повноваження Бандурка, Кочетова і Франкова
20 лютого відбулося засідання Комітету Федерації футболу України щодо розвитку футболу в регіонах.

На ньому було розглянуто звернення глав Федерацій футболу Черкаської, Чернігівської та Рівненської областей. Вони вважають, що своєю явкою на засідання Спортивного арбітражного суду (CAS) в якості свідків на стороні апелянта проти Федерації футболу України і своїми показаннями проти Федерації футболу України перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко, віце-президент ФФУ Ігор Кочетов та член Виконкому ФФУ завдали шкоди іміджу та репутації ФФУ, порушивши положення Кодексу етики і чесної гри п.16 ч.2 ст.2 дисциплінарних правил ФФУ.

Фактично підтримуючи апеляційні вимоги ФК «Динамо» (Київ), спрямовані на скасування рішень КДК і АК ФФУ і наполягаючи на скасуванні рішення Виконавчого комітету ФФУ щодо подальшого проведення матчів чемпіонату і Кубка України з футболу в Маріуполі вони порушили п.4.2. Кодексу етики і чесної гри, а саме обов'язок неухильно виконувати рішення відповідних органів управління футболом.

Незважаючи на існування відповідних рішень Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ, Виконавчого комітету ФФУ та органів здійснення футбольного правосуддя - КДК і АК ФФУ, дії Бандурко, Кочетова і Франкова були спрямовані не на виконання даних рішень, а на сприяння процесу їх оскарження і скасування.

Крім цього глави федерацій футболу Черкаської, Чернігівської та Рівненської областей вважають, що ці функціонери прямо порушили п.2 Кодексу етики і чесної гри, згідно з яким, офіційні особи зобов'язані керуватися у своїй діяльності принципами і нормами ФФУ, утримуватися від будь-яких дій, які можуть завдати ФФУ і футболу в цілому моральної чи матеріальної шкоди. Згідно п.15 ст.1 зазначеного Кодексу, будь-яка особа, викрита у порушенні Кодексу, підлягає накладенню дисциплінарних санкцій за поданням Комітету з етики та чесної гри.

Як стало відомо, Комітет Федерації футболу України щодо розвитку футболу в регіонах, ухвалив рекомендувати Виконавчому комітету Федерації футболу України розглянути питання щодо призупинення повноважень першого віце-президента ФФУ Олександра Бандурка, віце-президента ФФУ Ігоря Кочетова і члена Виконавчого комітету ФФУ Артема Франкова.