​Комітет з етики ФФУ розгляне дії Бандуркa, Кочетова і Франкова сьогодні в Харкові

Динамо Київ 21 Лютого, 16:56 492
​Комітет з етики ФФУ розгляне дії Бандуркa, Кочетова і Франкова сьогодні в Харкові
Сьогодні, 21 лютого, в Харкові відбудеться засідання комітету етики та чесної гри Федерації футболу України.

За інформацією Tribuna.com на ньому будуть розглядати ситуацію, що склалася під час судового спору ФФУ проти «Динамо» по «маріупольській справі».

Нагадаємо, перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко, віце-президент ФФУ Ігор Кочетов та член виконавчого комітету ФФУ Артем Франков були свідками з боку «Динамо» на засіданні Спортивного арбітражного суду в Лозанні.

Президенти рівненської та чернігівської обласних федерацій футболу Олексій Хахльов і Геннадій Прокопович вважають, що ці представники ФФУ, підтримуючи «Динамо» в суді, завдали шкоди репутації федерації.

Видання Komanda Online раніше повідомляло, що президенти федерацій футболу Черкаської, Чернігівської та Рівненської областей на засідання комітету ФФУ з розвитку футболу в регіонах, яке відбулося 20 лютого, рекомендували виконкому розглянути питання щодо припинення повноважень Олександра Бандурка, Ігоря Кочетова і Артема Франкова.

Також футбольним функціонерам приписують порушення обов'язку неухильно виконувати рішення КДК ФФУ, АК ФФУ та виконкому ФФУ. На погляд обласних керівників, дії Бандурко, Кочетова і Франкова були спрямовані не на виконання даних рішень, а на сприяння процесу їх оскарження і скасування.

Нагадаємо, CAS відхилив апеляцію «Динамо» у справі Маріуполя. Свідками від «Динамо» в CAS були представники ФФУ Бандурко, Кочетов і Франків.