Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 21 Лютого, 17:38 428
Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Головний тренер «Динамо» відповів на питання журналістів на передматчевій прес-конференці матчу-відповідь «Динамо» — «АЕК».

— В якому стані перебувають гравці Гармаш, Гонсалес, Мбокані, Вербич і Шапаренко?

— Гармаш, Гонсалес і Щапаренко мали незначні пошкодження і вже вчора працювали в загальній групі. Щодо Піварича, то не пройшли терміни, коли він може зіграти у завтрашньому матчі. Так, він буде сьогодні тренуватися разом із командою перед матчем, але це перша його поява, коли він буде працювати з командою. Що стосується Мбокані, то та травма, яка в нього була не дає йому працювати в загальній групі. В понеділок він пройшов медконтроль і працює за індивідуальною програмою. Медики говорять, що приблизно два-три тижні ми його не побачимо в загальній групі. Там досить серйозні проблеми.

— Кілька ключових гравців АЕКа не зіграють? Це не розслаблює команду?

— Про яку розслабленість можна говорити? Ми про це взагалі не думаємо. В плані мотивації? Є завдання пройти в наступний етап. Гравці супеника пропускають через перебір жовтих карток. Там є футболісти, які гідно їх можуть замінити.

— На скільки Самбрано кваліфікований гравець і на скільки ви на нього розраховуєте, бо є інформація, що він має контракт тільки до травня? І питання по формі - говорять, що «Динамо» незабаром гратиме в нових комплектах форм...

— Як тільки Самбрано буде готовий - одразу з'явиться на полі. Зараз він активно тренується в дворазовому режимі. До завтрашнього тренування він точно не готується. По формі у нас зараз є адміністратори і вони можуть точніше сказати, в якій формі ми будемо виступати в цьому році. Завтра ми будемо грати в формі від «Adidas».

— Яка думка після матчу «Оліміпакос» - «АЕК» про нашого суперника, так як ви наживо переглянули цей поєдинок? Зіграний матч із «Олімпіком» додасть нашій команді плюсів в плані рухової активності?

— В матчі із «Олімпіком» ми пробігли 117 кілометрів. В минулому році ми максимально пробігали 112 - вся команда. Рухова активність хороша. Якість і технічні аспекти викликають занепокоєння, але з кожною грою ми маємо додавати. Щодо АЕКа, то він діє в тому ж руслі - агресивно. Не думаю, що за тиждень щось кардинально змінилося.

— В останніх матчах «Динамо» отримало достатньо велику кількість жовтих карток. Чи були якісь розмови із гравцями, щоб така статистика не продовжувалася?

— Конкретної розмови не було. Якщо брати карточки, то Дерліс отримав за незгодою із суддею, всі інші були по грі. Не знаю на що ви натякаєте, але в нас такої розмови не було. Хлопці розуміють, що це елемент гри, де грають жорстко. Ми граємо жорстко, але не грубо. А на рішення судді я вплинути не можу.