Руслан Ротань: «Рано чи пізно АЕК розкриється, і нам потрібно цим скористатися»

Динамо Київ 22 Лютого, 10:56 403
Руслан Ротань: «Рано чи пізно АЕК розкриється, і нам потрібно цим скористатися»
Капітан збірної України Руслан Ротань поділився своїми очікуваннями від майбутнього поєдинку «Динамо».

Нагадаємо, що в поєдинку проти АЕКа досвідчений виконавець брати участь не буде, оскільки був заграний в Лізі Європи в складі свого попереднього клубу.

- Руслан, згадував свою презентацію під час першого приходу в Динамо?

- Так уже скільки часу пройшло (посміхається). Я тоді переходив в якості молодого і перспективного футболіста, так що емоції були зовсім іншими. Зараз все сприймається інакше. Тепер набагато краще розумію, куди прийшов, - розповів Ротань в інтерв'ю zbirna.com.

- Як тобі перша гра за киян після тривалої перерви?

- Найголовніше, що в матчі з Олімпіком ми досягли результату - в чемпіонській гонці все інше відходить на другий план. Десь ми самі собі ускладнили життя тим, що не реалізували кілька моментів в кінці поєдинку, коли суперник пішов вперед. Але все одно виграли, а це, повторюся, завдання номер один.

«Моменти будуть - треба їх реалізувати»

- Фізично команда готова?

- У цьому немає ніяких сумнівів, але тривала пауза в офіційних турнірах завжди вибиває з ігрового тонусу. Пара матчів - і ми його неодмінно повернемо.

- Часу на розкачку, однак, немає. У четвер - поєдинок з АЕКом, і права на помилку Динамо, взагалі-то, не має...

- Думаю, сил хлопцям точно вистачить. Важливо, щоб була впевненість, і її потрібно відчути з перших хвилин.

- В Афінах не відчули?

- Чому ж? Забили досить швидкий гол, потім грали по рахунку, добре оборонялися, я б виділив боротьбу, віддачу, ставлення. У другому таймі не вистачало контратак, але в четвер на Олімпійському буде зовсім інша гра. А настрій потрібно залишити той же, і тоді все складеться добре. Моменти будуть - треба просто їх реалізувати.

- Греки побіжать забивати?

- Спробують, але тут вже буде працювати стратегія двоматчевого протистояння. Рано чи пізно гості все одно розкриються, і нам потрібно цим скористатися. Буде цікаво, яку тактику оберуть тренери.

- Ти її оціниш на стадіоні?

- Звичайно. Збираюся дивитися гру наживо.

«Чигринський - знахідка для АЕКа»

- Під час візиту в Афіни встиг поспілкуватися зі своїм колишнім одноклубником по Дніпру Дмитром Чигринським?

- Так, ми трохи поговорили. У першому матчі тренер вирішив його поберегти, але в Києві він, напевно, зіграє. Дімі подобається в Греції. Я за нього радий, він - лідер АЕКа. У його кваліфікації сумніватися не доводиться, Чигринський - відмінний гравець, справжня знахідка для афінського клубу. Захисник, який вміє керувати обороною, віддати перший пас, почати атаку...

- Може і після кутового забити. Як думаєш, хто проти нього буде грати на стандартах?

- Тренери скажуть про це на установці та нагадають безпосередньо перед матчем. У АЕКа дуже хороші стандарти, і нам потрібно це враховувати.

- У майбутньому поєдинку за Чигринським будуть стежити тренери збірної. Шанс повернутися в національну команду у нього є?

- Звичайно. Я добре знаю, який Діма професіонал, як він працює до тренувань, на тренуваннях і після тренувань. Але вирішувати будуть наставники.