Сергій Ребров: «Важливо пройти АЕК, а форму «Динамо» ще набере»

Динамо Київ 22 Лютого, 14:07 655
Сергій Ребров: «Важливо пройти АЕК, а форму «Динамо» ще набере»
Колишній наставник «Динамо» Сергій Ребров вважає, що киянам під силу обіграти грецький АЕК.

«Нічия на виїзді - хороший результат»

- Сергію Станіславовичу, у четвер Динамо проводить матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи. Перша гра в Афінах вийшла дуже важкою. Ви згодні?

- Мабуть, це був типовий поєдинок після тривалого підготовчого періоду. У такій ситуації складно показувати пік форми будь-якій команді, тому тут важливо було домогтися результату, а рахунок першої зустрічі з АЕКом, на мій погляд, вселяє оптимізм. Гра прийде тоді, коли футболісти отримають упевненість в офіційних матчах. Будемо сподіватися, що це станеться вже в другому поєдинку, і ми побачимо зовсім інший футбол. Але бажання, віддачу, правильні дії без м'яча потрібно зберегти колишніми - в Греції все це було, на мій погляд, на високому рівні.

Я бачу, що Динамо може пройти цього суперника і з часом набере ту форму, яку хочуть бачити тренери і вболівальники. Повторюся, нічия на виїзді - це нормальний результат. У АЕКа хороша команда, яка перед матчем із киянами отримала додаткову психологічну впевненість, двічі перемігши Олімпіакос.

- Ми постійно нарікаємо на особливості тривалої підготовки. Невже немає ніякого рецепта, як позбутися цього недоліку?

- На зборах Динамо, а я теж дотримуюся такого підходу, провело достатню кількість спарингів, щоб привести команду до максимальної готовності. Я не знаю, хто говорить, що в Афінах цієї готовності не було. Колектив, діючи переважно без м'яча, а це непросто, витримав високий темп матчу. Інша справа - ігровий тонус...

«Ротаня хотіли запросити ще рік тому»

- Як вам розвиток молодих футболістів Динамо, які дебютували в команді ще під час вашої роботи?

- Мені здається, що вони на правильному шляху. Хлопці ростуть, а Віктор Циганков на сьогоднішній день вже, мабуть, є одним з лідерів колективу. Важливо, що Олександр Хацкевич всім їм дає шанс, хоча у нього просто немає іншого виходу. Втім, вболівальники повинні розуміти, що неможливо в одну мить омолодити команду на 70%. Молодь повинна відчувати поруч сильне плече і рости поряд із досвідченими виконавцями, які допоможуть їй розвиватися.

- Запрошення в Динамо Руслана Ротаня переслідувало саме цю мету?

- Молоді він, звичайно, допоможе, але це не найголовніше. Важливо, що цей досвідчений і професійний гравець в змозі допомогти команді вирішити завдання з досягнення потрібного їй результату. Зізнаюся, я хотів запросити Ротаня в Динамо ще рік тому, але тоді такої можливості не було. Так що в Києві, можна сказати, вбили відразу двох зайців.

- У Євгена Хачеріді та Дениса Гармаша, схоже, немає таких якостей, щоб бути прикладом для молоді...

- Результат для Динамо завжди на першому місці, і Руслана Ротаня, повторюся, запросили в першу чергу для того, щоб його досягти. Інше вторинне. Теж важливо, але про це мені не варто судити з боку, - розповів Ребров в інтерв'ю zbirna.com.