«Динамо» Київ – АЕК. Прогноз Вадима Скічка

Динамо Київ 22 Лютого, 18:21 266
«Динамо» Київ – АЕК. Прогноз Вадима Скічка
Після гарячого афінського матчу, поєдинок у Києві теж має бути спекотним не зважаючи на зимову погоду. Йдеться про емоції та порушення, яких у першій грі не бракувало.
Чули про мільйон євро для гравців від президента АЕКа за прохід «Динамо» у Лізі Європи? Ігор Суркіс теж запевнив, що грошові бонуси за вихід до 1/8 ЛЄ присутні. Результат першої гри залишає шанси обом командам, а стиль гри не залишає інших варіантів – буде бій!

«Динамо» у Афінах порушило правила 29 разів! Це абсолютний рекорд серед команд, що грали минулого четверга у ЛЄ. У деяких матчах обидві команди стільки разів не зфолили, скільки один колектив Хацкевича. І навіть після цього, за відсутності вилучень, білоруський тренер назвав суддівство «домашнім». Хай там як, битися є за що, у команд лишилася певна недосказаність, тому у Києві я очікую більше порушень, ніж небезпечних моментів біля воріт.

Не так давно до столиці України приїжджав сербський «Партизан». За характером белградці такі ж гарячі, як і греки і у тих поєдинках була неймовірна кількість порушень! 43 фоли у грі «Динамо» – «Партизан» і аж 52 порушення у матчі «Партизан» – «Динамо». Середній показник киян за фолами у ЛЄ – 34,4 загалом за гру. У АЕКа – 31,1. Вибухова суміш! Просто уявляю собі картину, що хтось відкриває рахунок, а інша команда відчайдушно атакує у відповідь – підґрунтя для купи фолів готове.