Офіційно: Тарас Романчук отримав польське громадянство

Футбол України 22 Лютого, 19:59 934
Офіційно: Тарас Романчук отримав польське громадянство
Півзахисник «Ягеллонії» Тарас Романчук змінив український паспорт на польський.

26-річний хавбек ще рік тому подав документи на отримання польського громадянства, і ось тепер його питання вирішено позитивно, повідомляє matchday.ua.

Уродженець Ковеля перебрався до Польщі на початку 2013 року. Спочатку Романчук, який виступав за «Легьоновію», а влітку 2014 року перейшов в клуб з Білостока. У 25 матчах поточного сезону забив п'ять м'ячів і віддав дві гольові передачі.

Польське громадянство для гравця, який до цього був громадянином України, дає більше можливостей для маневру в команді, оскільки тепер він не є легіонером.

«Був дуже здивований, коли дізнався про це. З одного боку, новина очікувалася, а з іншого, коли її отримав, то був в легкому шоці. Дуже щасливий і радий, що час і енергія, які витратив не тільки я, а й люди з клубу, які допомогли мені підготувати всі документи, не пропали даром.

Збірна Польщі? Спокійно ставлюся до цього питання. Не думаю зараз про це, у збірній є спеціальні люди, які спостерігають за усіма кандидатами в національну команду. Поки ще рано говорити про це. Моє громадянство досить багато дасть «Ягеллонії», тому що тепер я більше не буду блокувати місце для гравців з-за меж Європейського Союзу», — зазначив Романчук.