Микола «тащить» краще всіх. ​«Динамо» проходить до 1/8 Ліги Європи!

Динамо Київ 22 Лютого, 21:59 587
Микола «тащить» краще всіх. ​«Динамо» проходить до 1/8 Ліги Європи!
У матчі відповіді 1/16 Ліги Європи київське «Динамо» зуміло вистояти на нуль та «зі скрипом» пройшло АЕК.

На засніженому «Олімпійському» гаряче стало з перших хвилин. Команди активно розпочали гру, швидко обмінялися напівоментами. Перший дійсно гострий момент створили гості на шостій хвилині, коли Араухо вискочив на побачення із Бойком, але Денис зумів врятувати «Динамо» від швидкого гола. Грекам він був дуже потрібен і вони влаштовували непогані рейди до воріт «біло-синіх».

Перша спроба перевести гру до воріт суперника була зроблена на 13-ій хвилині, коли Морозюк навішував на Мораєса, але той не зумів точно головою пробити по воротах Баркаса. Буквально через хвилину після цього арбітр зафіксував досить сумнівний офсайд у Циганкова, зірвавши перспективну контратаку.

Гра ставала все жорсткішою і на 18-ій хвилині знадобилася перша медична допомога. В боротьбі поблизу центрального кола Віталій отримав неприємний поштовх у спину в динамічному епізоді.

Вже в наступному епізоді греки награли на жовту – Сімоєш повалив Гонсалеса і Циганков навісив у штрафну, але супернику вдалося відбитися.

Через кілька хвилин динамівці не реалізували перспективну контратаку. Останній простріл вийшов прямо у ноги захиснику суперника.

Часті стандарти від АЕКа несли вагоме напруження – відчувалось, що ось-ось щось таки має трапитися. На 24-ій хвилині Гармаш завадив Бойкові прийняти м'яч і той, по-волейбольному, ледь не переправив м’яч у свої ворота. Героєм став Микола Морозюк, який виніс його з лінії.

Підвищена напруга не спадала до свистка на перерву – пішли відпочивати з нулями на табло.

Греки дуже активно розпочали другий тайм і їхня настирність вилилася в прекрасний момент Масуда, який «запулив» м’яч із двох метрів від воріт десь на трибуни.

За цим чудовий шанс мав Мораєс, який вирвався до воріт і міг віддавати на Буяльського, який просто розстрілював би Баркаса, але бразилець намагався забити сам і його удар було заблоковано і благополучно винесено подалі.

АЕК же грав дуже агресивно та націлено на ворота. По підбираннях, забіганнях, точності пасів греки перевершували київське «Динамо». Гості на стільки сильно притиснули динамівців до їхніх воріт, що вже на 75-ій хвилині почали грати на відбій.

Ближче до останньої десятихвилинки «Динамо» ожило і відповіло двома хорошими ударами Мораєса та Циганкова. Вихід Бєсєдіна трохи відвів натиск від воріт «Динамо» і кияни зуміли вистояти на нуль. За рахунок голу на виїзді «біло-сині» пройшли до наступної стадії Ліги Європи!


«Динамо» - АЕК: 0:0 (1:1)

Попередження: Сімоєш – 17, Галанопулос – 29, Гало – 59, Шоджаї - 80, Чигринський - 90, Араухо - 92, Мораєс - 92.


«Динамо»: Бойко, Шепелєв - (Бєсєдін - 76), Морозюк(К), Мораєс - (Шапаренко - 92), Циганков, Гармаш, Гонсалес, Буяльський, Хачеріді, Кадар, Кендзьора.

Запасні: Рудько, Хльобас, Бурда, Шапаренко, Бєсєдін, Миколенко, Смирний.

АЕК: Баркас, Бакакіс, Лабропулос, Христодулопулос - (Якумакіс- 74), Сімоєш (К), Араухо, Гало, Бакетас - (Клонорідіс - 70), Чигринський, Ходжаї, Галанопулос - (Айдаревич - 81).

Запасні: Цітодас, Айдаревич, Якумакіс, Клонорідіс, Яннуцос, Дзанетпулос, Антоніу.