«Динамо» - АЕК. Оцінки від WhoScored

Динамо Київ 22 Лютого, 22:45 659
«Динамо» - АЕК. Оцінки від WhoScored
«Динамо» у важкому матчі здобуває путівку до 1/8 фіналу Ліги Європи. Вашій увазі оцінки гравців від авторитетного порталу WhoScored.

Валідольна зустріч вийшла у Києві. Сім днів тому багато гравців Динамо говорили, що на Олімпійському буде зовсім інша гра. Чесно кажучи, перша година київської зустрічі мало відрізнялася від грецького матчу. Динамо часом навіть на відбій грало, що вельми сумно було спостерігати. Але, як би там не було, потрібний результат зуміли здобути.

Ну а тепер до оцінок від WhoScored.

Гравцем матчу став Тамаш Кадар, який сьогодні був справжньою стіною. Він отримав від порталу високі 8.1. Відзначив би, що угорець мав 80% точності передач, виграв 80% верхових м'ячів і навіть мав один момент, щоб забити гол.

Також варто дякувати Дениса Бойко, який врятував Київ багато разів. Він отримав заслужено 7.8 і посів друге місце серед гравців господарів.

Ну і в цілому варто відзначити всю лінію оборони. Кендзьора, Морозюк і Хачеріді провели хороші матчі і заслужено отримали високі оцінки.


Ну а наша середня лінія та напад сьогодні розчарували. Гонсалес змарнував безліч моментів, а Шепелєв та Буяльський багато разів на рівному місці втрачали м'яч. Гармаш у своєму стилі багато вигризав м'ячів у центрі поля, тим самим зупиняв чимало атак суперника. За це Денис отримав набагато вищу оцінку, аніж його партнері по півзахисту.