Прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 22 Лютого, 22:57 524
Прес-конференція Олександра Хацкевича
Вашій увазі прес-конференція головного тренера київського «Динамо» після нічийного результату проти грецького АЕКа (0:0) в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи.

- Гра нервів, боротьба на кожній ділянці поля. Десь була перевага у суперника у володінні м'ячем. Були моменти біля обох воріт. Якщо брати по грі, то і Мораес, і Гонсалес, повинні були віддавати Буяльському. Але найголовніше зараз - результат.

- Що сподобалося і що не вдалося?

- Сподобалися загальний рух, функціональний стан. Не сподобався колективний вихід з оборони в атаку. Бігли 2-3 людини, але ми просили більше. Ми втягуємося в сезон. Думаю, командна швидкість підвищиться.

- Чи під силу «Динамо» виграти Лігу Європи і які цілі ставляться далі?

- Пріоритет - чемпіонат. Буде жеребкування - дізнаємося суперника. Що стосується посилення гри, то у нас є Піварич, який буде готовий пізніше, а також Мбокані в атаці. Подивіться, у нас в запасі сьогодні сиділи зовсім молоді хлопці. Але ми пройшли далі, чекаємо наступного суперника.

- Які враження залишив АЕК за результатами двох матчів?

- Команда організована, збалансована. Думаю, сьогодні був оптимальний склад. Так, двоє не грало, але обойма з 14-15 чоловік є. Але сьогодні далі пройшли ми.

- З якою командою, або з командою з якої країни, ви б хотіли зіграти далі?

- Я не знаю, хто пройшов далі, та й на жеребкування не можемо ніяк вплинути. Тому хто випаде, до того і будемо готуватися.

- Гра відняла багато сил і емоцій. Як будете відновлювати сили, враховуючи, що в неділю вже гра чемпіонату?

- У чемпіонаті у нас є резерв для посилення гри - Вербич, Ротань. Сподіваюся, буде і Піварич. Буде ротація, будемо посилювати гру. Хлопці відновляться швидко. Ми були готові до такого графіку.

- Чи не очікували, що АЕК почне так активно?

- Принцип АЕКа - агресія. Вони активно починають матчі, і ми повинні були відсунути гру від своїх воріт в перші 10-15 хвилин. Були середні та дальні удари, але такого початку ми очікували.

- З якою командою чемпіонату України можна порівняти АЕК?

- Багато команд і склади помінялися в чемпіонаті України, крім головного конкурента. Тому порівнювати ні з ким я не бачу сенсу.

- Наскільки гравці відчувають фізичні проблеми - Морозюк, Кадар?

- Позитивні емоції в роздягальні допоможуть забути всі ушкодження вже завтра.