Післяматчева прес-конференція Маноло Хіменеса

Динамо Київ 22 Лютого, 23:03 547
Післяматчева прес-конференція Маноло Хіменеса
Головний тренер грецького АЕКа на прес-конференції після матчу 1/16 фіналу Ліги Європи проти київського «Динамо» (0:0) заявив, що його команда виглядала краще за господарів поля.

«Хотів би привітати Динамо з виходом до наступного раунду. Футбол – це важка робота, але не завжди справедливим буває результат. При всій повазі до Динамо, і в Афінах, і у Києві кращим був АЕК. Ми не змогли використати наші моменти сьогодні.

Я сказав гравцям після матчу, що пишаюсь ними. Що треба думати не про сьогоднішній матч, а про наступний матч чемпіонату Греції. Нічого не сказав Масуду після матчу щодо нереалізованого моменту, один гравець ні в чому не винен. Навпаки сказав, що добре, що такі моменти у нас були.

Як оцінюю суддівство сьогодні? Суддівство УЄФА справедливе. В Афінах пощастило менше з арбітражем, сьогодні все було нормально.

Погода? Динамо краще було грати в Афінах, де кращі погодні умови. Незважаючи на погодні умови сьогодні в Києві, АЕК показав кращу гру, ніж Динамо», – розповів тренер після матчу.