Динамо Київ 23 Лютого, 14:03 870
Ateitis Cup. «Динамо» U-14 обіграло одноклубників із Бреста та розгромило естонський «Калев» | 19-27
«Динамо» U-14 (футболісти 2004-го року народження) розпочало свої виступи на міжнародному футбольному турнірі Ateitis Cup, що проходить у ці дні у столиці Литви Вільнюсі.

Нагадаємо, підопічні Андрія Фартушняка та Олександра Стужука потрапили до групи «В» разом із естонським клубом «Калев» (Таллін) та білоруським «Динамо» (Брест). У перший ігровий день наша команда провела дві зустрічі групового етапу з обома суперниками. Зранку київські динамівці зустрілися з білоруськими одноклубниками. Відзначимо, що матчі цієї вікової групи тривають два тайми по 20 хвилин, і дозволяються зворотні заміни.

У перші хвилини кияни були активнішими і провели кілька перспективних атак, але суперник впорався з цим тиском та перевів гру на половину поля нашої команди. Одна з атак призвела до взяття воріт, коли гравець брестського «Динамо» Сташевський втік до воріт, обіграв голкіпера та послав м’яч у ціль. Втім, вже через чотири хвилини київські динамівці відновили перевагу, коли Поліщук із меж штрафного майданчика вразив кут воріт.

Надалі обидві команди намагалися комбінувати, використовуючи центр поля та фланги. Незадовго до свистка на перерву наші хлопці виконали два поспіль небезпечних кутових удари, але у першому випадку Ганжола головою послав м’яч у сантиметрах повз стійку, а у другому – не вийшло замкнути дальню штангу.

Отримавши настанови та корективи від тренерів, у другому таймі наша команда помчала вперед. Щойно розпочалася друга половина зустрічі, як кияни повели у рахунку. Це Александров найкраще розібрався у штрафному майданчику та впевнено переграв воротаря. Ще через хвилину Царенко здорово «розхитав» захисників, вибрав момент для удару та послав мяч точно у дальній кут воріт. Ледь білоруси розвели м’яч у центрі поля, як рахунок до великого довів Горбач, вірно розпорядившись м’ячем. Усе, що змогли зробити суперники, - відіграти один м’яч та дещо скоротити відставання у рахунку.

Ateitis Cup. Група «В». 1-й тур

«Динамо» (Київ) U-14 – «Динамо» (Брест) U-14 – 4:2 (1:1)

«Динамо» U-14: 23. Кочерга, 9. Бенедюк, 7. Філатов, 18. Мельниченко, 2. Єременко (50. Березинець, 35), 4. Ганжола (6. Анікєєв, 26), 5. Царенко (к) (3. Волковицький, 29), 50. Березинець (8. Александров, 21), 21. Поліщук (15. Титаренко, 26), 11. Горбач (6. Давлатов, 31), 6. Давлатов (16. Чубатий, 27).

Голи: Поліщук (10), Александров (22), Царенко (23), Горбач (24) – Сташевский (6), Турич (31).

У другому матчі на міжнародному турнірі Ateitis Cup «Динамо» U-14 зустрілося з естонською командою «Калев».

Динамівці з перших хвилин пішли вперед, і досягли успіху вже на 3-й хвилині зустрічі. Александров виконав подачу, Ганжола підкоректував політ м’яча, а Давлатов переправив його у сітку. Надалі кияни продовжували нагнітати обстановку біля воріт суперника, і через кілька хвилин Горбач, якому не вдалося реалізувати попередній епізод трохи раніше, відправив м’яч у дальній кут воріт. Ще у кількох моментах естонців виручав їхній воротар, словом, перевага нашої команди була відчутною та сумнівів не викликала. Підтвердженням цьому став і пенальті, який наша команда заробила ближче до кінця першого тайму. Його чітко реалізував Єременко. А згодом Александров зробив перевагу ще більшою.

У другому таймі наші хлопці забили ще три м’ячі зусиллями Поліщука, Давлатова та Горбача, які завершували комбінації на будь-який смак. Суперника ж до власних воріт динамівці не підпускали і близько. Натомість самі мали ще не одну нагоду зробити рахунок двозначним. Але у кількох моментах «Калев» виручав воротар, а часом надійно діяли захисники.

Таким чином, здобувши дві перемоги, наша команда набрала шість очок посіла перше місце в групі. Матчі плей-оф відбудуться завтра.

Ateitis Cup. Група «В». 2-й тур

«Динамо» (Київ) U-14 – «Калев» (Таллін) U-14 – 7:0 (4:0)

«Динамо» U-14: 23. Кочерга, 9. Бенедюк (Анікєєв, 21), 7. Філатов (Мельниченко, 21), 16. Чубатий, 2. Єременко, 4. Ганжола (7. Філатов, 30), 5. Царенко (к) (50. Березинець, 21), 8. Александров (Царенко, 35), 17. Поліщук, 11. Горбач (14. Титаренко, 21), 3. Давлатов (Горбач, 33).

Голи: Давлатов - 2 , Горбач - 2, Єременко (14, з пен.), Александров (16), Поліщук (23).