Йожеф Сабо: «З такою грою, яку зараз показує «Динамо», — «Лаціо» не пройти»

Динамо Київ 23 Лютого, 14:41 514
Йожеф Сабо: «З такою грою, яку зараз показує «Динамо», — «Лаціо» не пройти»
Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Йожефович Сабо прокоментував для 1927.kiev.ua перемогу «Динамо» в 1/16 Ліги Європи та оцінив шанси на прохід киянами італійського «Лаціо» в 1/8 фіналу ЛЄ.
— Киянам пощастило. Гості були сильнішими і грали набагато краще. Те, що греки не забивали - везіння. В нас теж були моменти, але динамівці зіграли слабко. Будемо надіятися, що їхня гра покращиться. Основного складу, як такого, я не бачу і гри теж. Дуже багато помилок. Матчі Ліги Європи пройдуть на початку та всередині березня. Сумніваюсь, що за час, що залишився, команда суттєво додасть.
Гармашу побажаю тримати себе в руках, а то його будуть виганяти в кожному матчі. Потрібно думати головою. Футболіст він хороший, але ці непотрібні підкати і штовханина ні до чого хорошого не приводять.

Щодо Бойка, то він, звісно, не найсильніший голкіпер. Але Денис рік не грав у серйозних матчах, тому коли матч проходить на нервах – помилки можуть бути. В моменті, коли Морозюк чудом врятував ворота, Бойкові завадив Гармаш.

Чому Морозюк використовується на чужій для нього позиції? Невже немає лівого захисника? Тоді потрібно в три захисники грати. У Миколи відбирають його найкращі якості, коли він по правому флангові підключається і робить ці кручені передачі.

Словом, гра була невиразною і ми пройшли далі за рахунок везіння.

Щодо шансів у протистоянні із «Лаціо», то вони є. Хто б не випав за результатами жеребкування, шанси є завжди. На сьогоднішній день «Лаціо» — хороша команда. Будемо надіятися, що «Динамо» пройде, але я давав би 70 для італійців і 30 для киян по можливості пройти далі. Тим більше, що перша гра в Римі. З такою грою, яку зараз показує «Динамо» — «Лаціо» не пройти. Можливо, кияни ще покращать свою гру чи їм знову пощастить.

Розмовляв Микола Тимощук