Павелко: «У «справі Маріуполя» потрібно поставити крапку та зробити правильні висновки»

Футбол України 23 Лютого, 14:48 690
Павелко: «У «справі Маріуполя» потрібно поставити крапку та зробити правильні висновки»
Президент ФФУ Андрій Павелко розповів про розгляд у CAS «справи Маріуполя» та прокоментував вердикт Спортивного арбітражного суду.
«Так, у деяких моментах могло здатися, що має місце протистояння конкретних особистостей. Тим більше, що президент Ігор Суркіс особисто представляв інтереси клубу в суді, там же в Швейцарії був і Григорій Суркіс, а я відстоював в Лозанні позицію Федерації футболу України.
Але це не так. Для мене було важливо не допустити футбольного сепаратизму в нашій державі. Я не міг допустити, щоб хтось штучно вирізав із футбольної карти країни цілі міста й уболівальників, які там проживають.
Ми провели велику роботу, за що я вдячний нашим юристам, швейцарським партнерам, які допомагали в цій справі, та всій команді спеціалістів ФФУ, які відстоювали закон та рівні умови для всіх учасників УПЛ. Також дуже вдячний арбітрам CAS за чудово проведену роботу.
У цій історії нарешті потрібно поставити крапку, проаналізувати всі помилки, зробити правильні висновки і, об’єднавшись, спрямувати спільні зусилля на розвиток українського футболу.
Сподіваюся, що вже невдовзі ми разом із керівництвом Динамо згадуватимемо «маріупольську історію» без образ», – цитує Павелка офіційний сайт ФФУ.