«Динамо» в 17 матчах лише одного разу перемагало італійську команду

Динамо Київ 23 Лютого, 16:13 495
«Динамо» в 17 матчах лише одного разу перемагало італійську команду | 19-27
Сьогодні в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи. За його результатами, київське «Динамо» зіграє римським «Лаціо».

Динамівці раніше 18 разів зустрічалися з командами з Апеннінського півострова, проте фінальних свистків було дано лише 17. У сезоні-2004/05 «Динамо» на груповому етапі ЛЧ попалася «Рома». У першій зустрічі в столиці Італії кияни до перерви вели 1:0, проте на другий тайм команди так і не вийшли: через кинутий з трибун предмет в суддю було вирішено скасувати гру і присудити «вовкам» технічну поразку (тому в наших підрахунках ми цей результат не враховували). Проте, по ходу того ж групового раунду обіграти «Рому» на полі все ж вдалося: у другому колі на стадіоні «Динамо» був узятий верх 2:0.

Та перемога і залишається єдиною в активі киян. Ще п'ять зустрічей проти італійців завершилися внічию і відразу одинадцять матчів «біло-сині» програли.

З «Лаціо» «Динамо» зустрічалося на першому груповому етапі ЛЧ-1999/00: поразки 1:2 в Італії та 0:1 в Києві. Єдиний гол за 180 хвилин за українську команду забив Сергій Ребров.

Крім «Динамо» римські «орли» в епоху нашої незалежності раніше також зустрічалися і з іншими українськими клубами. Так, «Лаціо» в свій час обігравав за сумою двох ігор «Шахтар» (в ЛЧ) - 8:1, «Дніпро» (в ЛЄ) - 4:1 («дніпрянам» в одній із зустрічей навіть вдалося зачепитися за нічию), донецький «Металург» (тоді ще в Кубку УЄФА) - 6:0.

Чи настав час повернути історію в наш бік?