Олександр Хацкевич: «Лаціо» багато забиває, але і пропускає достатньо»

Динамо Київ 23 Лютого, 19:43 374
Олександр Хацкевич: «Лаціо» багато забиває, але і пропускає достатньо»
Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував жеребкування Ліги Європи.

«Думаю, що багато наших вболівальників не хотіли бачити в суперниках Динамо такі клуби, як Атлетіко і Арсенал, - сказав Хацкевич у коментарі zbirna.com. - Може, і Боруссію, хоча зустріч із Андрієм Ярмоленком їх, напевно, потішила б. Найбільш бажаним противником називали Вікторію, але жереб розпорядився по-своєму.

Звичайно, Лаціо - дуже серйозний суперник. Навіть четверте місце в чемпіонаті Італії говорить багато про що. Я вже звернув увагу на те, що ця команда багато забиває - майже як Ювентус. Але і пропускає достатньо. Ми, безумовно, серйозно підготуємося до майбутніх матчів, вивчимо гру римлян.

Плануємо на власні очі подивитися дві домашні зустрічі Лаціо - з Міланом і Ювентусом. Думаю, для нашої команди, особливо для молоді, це буде хороша перевірка на міцність. Нічого страшного там немає.

Чому італійські клуби завжди були незручними для Динамо? Тому що вони завжди відрізнялися хорошою тактичною підготовкою і організацією гри. Мені не раз доводилося діяти проти італійців. Матчі з Лаціо в складі київського Динамо в 1999 році я пропустив - вже не пам'ятаю, чому. Але добре запам'ятав ігри проти цього колективу, коли виступав за Динамо з Мінська. Вдома ми зіграли 0:0, а на виїзді програли - 1:4».