«Лаціо» – фаворит пари з «Динамо»: реакція на жеребкування Ліги Європи з Італії

Динамо Київ 24 Лютого, 15:20 627
«Лаціо» – фаворит пари з «Динамо»: реакція на жеребкування Ліги Європи з Італії
«Лаціо» буде важко з «Динамо», але до наступної стадії Ліги Європи пройде саме римська команда. Така реакція італійських журналістів на жеребкування турніру.

Італійські клуби завжди відчувають повагу, коли їм випадає грати з Динамо. Цей клуб славиться своєю історією на всю Європу, – каже FootballHub Емануеле Джуліанеллі, який пише у видання Four Four Two, Tribal Football, Gazzetta dello Sport, Il Messaggero.

Цього сезону Лаціо показує футбол дуже високої якості. Вони – одна з найкращих команд в чемпіонаті Італії. Наставник Сімоне Індзагі виконав хорошу роботу. У команди був спад. Особливо він проявився у Серії А. Але Лаціо змогло подолати темну смугу. Це показали перемоги над Стяуа в Лізі Європи і Вероною в чемпіонаті Італії.

Мілан отримав набагато важчий жереб (Арсенал – прим.ред), ніж Лаціо. Римська команда – фаворит пари з Динамо. Але клубу ще треба довести це на полі. Кияни можуть створити труднощі Лаціо, не дивлячись на те, що це дуже молода команда. Вдома Динамо добре виступає в цьому розіграші Ліги Європи.

Жеребкування для Лаціо не легке, але команда грає в дуже хороший футбол. Гадаю, саме римляни пройдуть далі, – така думка Гаетано Моччіаро, редактора сайта Tuttomercatoweb.com.