ЧС-2022 можуть перенести з Катару до США або Англії

Світовий футбол 24 Лютого, 20:50 494
ЧС-2022 можуть перенести з Катару до США або Англії
Світові ЗМІ повідомляють, що чемпіонат світу 2022 року може не відбутися в Катарі.

На початку грудня 2010 року керівництво ФІФА в Цюріху оголосило, що Катар стане країною-господаркою чемпіонату світу з футболу в 2022 році.

На задньому плані було багато спекуляцій, що при виборі цієї близькосхідної країни з проведенням чемпіонату світу взимку, не могло обійтися без корупції. Додало аргументів у теорію змови звинувачення і відсторонення від роботи багатьох керівників ФІФА. Хоча ніколи не було прямих звинувачень, що Федерація футболу Катару підкупила керівництво Всесвітньої федерації футболу.

Однак німецькі ЗМІ повідомили, що, ймовірно, Мундіаль не відбудеться на Аравійському півострові. Цю інформацію підтвердив міністр спорту Саудівської Аравії Туркі Аль-Ашейхом. За його словами, деякі органи Всесвітньої федерації футболу знову розслідують процедуру призначення країни-господарки, тому що ними була отримана свіжа інформація, яка вказує на підкуп окремих посадових осіб.

Остаточне рішення про проведення чемпіонату світу в 2022 році буде прийнято влітку.

Сполучені Штати Америки і Англія були згадані в якості зацікавлених кандидатів для організації 22-го розіграшу чемпіонату світу, проведення якого планується в Катарі з 21 листопада по 18 грудня 2022 року, пише «Террикон».