Пастка для Орлів. Як «Динамо» може зловити «Лаціо»...

Динамо Київ 25 Лютого, 12:35 652
Пастка для Орлів. Як «Динамо» може зловити «Лаціо»... | 19-27
У поточному сезоні футболісти «Лаціо» найчастіше пропускають голи після швидких флангових атак.

Тільки в чотирьох поєдинках поточного сезону з 37-ми футболісти Лаціо йшли з поля без забитих м'ячів, а їх середня результативність становить 2,32 гола за матч. Команда Сімоне Індзагі наступає найрізноманітнішим чином - добре реалізовує швидкі атаки та стандартні положення. Досить сказати, що після контратак римляни забили в два рази більше, ніж Динамо в цьому сезоні. Але і з позиційним наступом у італійців повний порядок, пише zbirna.com.
Взагалі, стиль гри Лаціо визначити складно - він досить збалансований. Команда в середньому володіє м'ячем 49% ігрового часу. За цим показником вона перевершувала своїх суперників в 17-ти поєдинках, але коли поступалася (а було це в 20-ти матчах), домагалася аж ніяк не гіршого результату. У Динамо статистика зовсім інша. У дев'яти поєдинках сезону кияни програли противнику в контролі м'яча, і перемогти вдалося лише в трьох таких матчах.

Італійці набагато більше забивають в результаті атак через центр, але поступаються динамівцям за гольовими фланговими атаками. Тут як раз і можна підловити Лаціо. Справа в тому, що найбільш ефективно кияни використовують правий фланг, а у римлян найвразливіше місце в обороні - ліва брівка. Біло-блакитні, до слова, багато голів пропускають після контратак, а ось зловити на цьому команду Олександра Хацкевича не так вже й просто.

Головна ударна сила Лаціо в атаці - трійка в особі Чіро Іммобіле, Луїса Альберто і Сергія Мілінковича-Савича. Манеру гри цих виконавців потрібно вивчити досконально. З усіх перерахованих нижче компонентів вони входять до трійки найкращих гравців команди в поточному сезоні.

Статистика в поточному сезоні

Втім, системоутворюючий футболіст римської команди - опорний півзахисник Лукас Лейва. Саме він, якщо не брати до уваги Чіро Іммобіле з його чотирма десятками результативних дій у сезоні, є найбільш корисним виконавцем Лаціо. У нього найбільше передач, у нього найбільше відборів, у нього найбільше перехоплень на чужій половині поля.

Так що центральна вісь у суперника Динамо дійсно виглядає страхітливо, і від цього, мабуть, потрібно відштовхуватися при виборі плану на майбутні матчі, адже в Києві до півзахисників зараз, здається, найбільше претензій...

Євген ГРЕСЬ