Олександр Бандурко: «CAS пропонував зіграти матч «Маріуполь» – «Динамо» на нейтральному полі, але Павелко відмовився»

Динамо Київ 25 Лютого, 13:31 626
Олександр Бандурко: «CAS пропонував зіграти матч «Маріуполь» – «Динамо» на нейтральному полі, але Павелко відмовився»
Перший віце-президент Федерації футболу України Олександр Бандурко розповів подробиці розгляду «маріупольської справи» в Лозанні.
«Судді самі були не проти такого розвитку події. Вони запросили до кімнати для нарад Андрія Павелка та Ігоря Суркіса, запропонувавши компроміс: «Динамо» та «Маріуполь» грають на нейтральному полі перенесений із серпня матч і два поєдинки другого етапу, якщо «азовці» проб'ються до першої шістки. Президент киян не тільки відразу погодився, а й висловив готовність оплатити суперникам усі видатки. А Павелко, взявши кілька хвилин на роздуми, повернувся з категоричним «ні».

Через кілька годин CAS запропонував нові умови мирової угоди, ще більш привабливої для «азовців»: всі зустрічі в нинішньому чемпіонаті з Маріуполем «динамівці» повинні провести на його полі. І Київ знову дав добро. Суркіс попросив лише про надання гарантій безпеки. Здавалося б, ось він – компроміс. Але голова ФФУ знову відмовився приймати пропозицію Лозанни», – цитує Бандурка Футбольний клуб.

Нагадаємо, що «Динамо» відмовилося їхати до Маріуполя на матч 7-го туру УПЛ, через що КДК ФФУ присудив киянам технічну поразку. Згодом Апеляційний комітет ФФУ підтримав це рішення. Кияни звернулися з апеляцією у СAS, але арбітражний суд виніс рішення на користь ФФУ.