Фіаско у Львові. ​«Верес» карає «Динамо»: 3:1

Динамо Київ 25 Лютого, 18:59 1101
Фіаско у Львові. ​«Верес» карає «Динамо»: 3:1 | 19-27
​Матч 21-го туру чемпіонату України «Верес» - «Динамо» був сповнений несподіванками і сюрпризами. На жаль, вони стали неприємними для команди гостей.

«Динамо» почало гру із тиску на ворота господарів і заробило кілька стандартів. Здавалося, ніщо не віщувало біди, але «привоз» підкрався непомітно. На 13-ій хвилині Морозюк грубо помилився на лінії карного майданчика, заслабко віддавши Рудька і Куліш м’яч перехопив і вивів «Верес» вперед. 1:0

«Динамо» не кинулося вперед відіграватися і знову пропустило. Ротань порушив правила на Кулішові, який отримав пас у карному майданчику, і пішов дивитися матч під трибуни – арбітр розцінив це порушення, як фол останньої надії. Пенальті впевнено реалізував Сімінін. 2:0

Після цього пропущеного голу в киян стало зовсім складно попереду. А господарі поля грамотно контролювали м’яч, час від часу прориваючись до воріт Рудька.

Все ж, на 43-ій хвилині Вербич пройшов двох гравців «Вереса» і віддав у воротарський майданчик на Циганкова – Віктор переправив м’яч у ворота. 2:1

Після драматичного першого тайму другий вийшов не меш драматичним. «Верес» віддав ініціативу киянам і здавалось, що «біло-сині» ось-ось відігралося. На жаль, все сталося навпаки. Дердо дав другу жовту Бурді і залишив «Динамо» в дев'ятьох. Після цього Степанюк міг забивати, але штанга зіграла за «Динамо».

На 72-ій хвилині Сімінін порушив правила на Вербичові і отримав другу жовту. Мінус один гравець у «Вереса» давав надію хоча б на нічию. На 79-ій Морозюк пробив у штангу зі штрафного - цей гол міг переломити хід гри. Але крапку в матчі поставив Степанюк на 82-ій хвилині, замкнувши простріл Кожанова. 3:1

Третій гол «Вереса» перевів матч в режим догравання. Киянам не вдалося забити бодай один гол і матч завершився повним фіаско столичної команди.

Звісно, питання до справедливості рішень арбітра будуть, але ще більше питань буде до гри київських динамівців.

ЧУ. 21-ий тур. «Верес» - «Динамо»: 3:1

Голи: Куліш - 13, Сімінін - 23, Циганков - 43, Степанюк - 82.

Попередження: Кадар 48, Морозюк - 56, Бурда - 58, Бандура - 58, Сімінін - 65, Степанюк - 82.

Вилучення: Ротань - 22, Бурда - 67, Сімінін - 72.

«Динамо»: Рудько, Вербич, Морозюк (К), Мораєс, Циганков (Гонсалес - 74), Ротань, Бурда, Піварич, Буяльський, Бєсєдін, Кадар.

Лава запасних: Маханьков, Хльобас, Гонсалес, Гармаш, Гонсалес, Миколенко, Шабанов, Шапаренко.

«Верес»: Бандура, Адамюк, Борзенко (К), Сімінін, Каменюка, Каленчук, Карасюк, Кожанов, Пепі - (Мягков - 58), Куліш - (Морозенко - 72), Степанюк

Лава запасних: Сарнавський, Приймак, Морозенко, Жуліо Сезар, Мягков.