Команда Реброва у драматичному матчі пробилася в півфінал Кубка Короля

Світовий футбол 25 Лютого, 20:07 768
Команда Реброва у драматичному матчі пробилася в півфінал Кубка Короля | 19-27
Вчора відбувся чвертьфінальний матч Кубка Короля, в якому «Аль-Ахлі» Сергія Реброва на виїзді грала проти «Аль-Фейхи».

На 21-й хвилині команда українського наставника пропустила, але змогла відігратися за 6 хвилин до кінця основного часу. Забив гравець, який вийшов на заміну. У першому екстра-таймі «Аль-Ахлі» знову пропустив, але в другому команда зуміла зрівняти рахунок. Арбітр зафіксував рахунок 2:2.

У серії пенальті футболісти «Аль-Ахлі» не забили другий і третій пенальті, але суперники відразу ж також двічі не змогли забити. В результаті гравці Реброва більше не допускали помилок, а шостий пенальті «Аль-Фейхи» не був реалізований.

«Аль-Ахлі» по пенальті 4:3 перемагає і виходить в 1/2 фіналу.

Відзначимо, що торішній тріумфатор, а заодно і головний конкурент «Аль-Ахлі» в чемпіонаті - «Аль-Хілал» вилетів з Кубка на стадії 1/8 фіналу.