Ігор Суркіс: «Хацкевич каже мені, що найближчим часом команда вийде на свої оптимальні кондиції»

Динамо Київ 26 Лютого, 10:22 672
Ігор Суркіс: «Хацкевич каже мені, що найближчим часом команда вийде на свої оптимальні кондиції»
Президент «Динамо» розповів, за рахунок чого «біло-сині» можуть перемогти «Лаціо» та пройти далі в Лізі Європи.
«Перш за все, треба виходити на свої оптимальні кондиції та демонструвати футбол, який команда може демонструвати, навіть з огляду на те, що в ній знаходиться багато молоді. У них будуть хороші матчі та провальні матчі. Ось Циганков сьогодні забив, але більше ми Циганкова на полі не бачили. Але це нормально, тому що він віддав всього себе в попередніх трьох матчах. Може, тренери повинні були дати йому сьогодні відпочинок.

Але якщо ми вже ставимо молодих футболістів, то треба використовувати того ж Смирного, який, думаю, сьогодні був би свіжим, Шапаренка. Ми не повинні обманювати вболівальників. Хацкевич підтримав філософію, згідно з якою ми будуємо команду з наших вихованців. Плюс запрошуємо легіонерів, якщо вони сильніші за наших вихованців. Але тоді давайте її будувати та давати грати більш свіжим футболістам, які здатні давати результат.

«Лаціо» - хороша команда. Не буду давати прогноз, але можу сказати наступне. Якщо ми виступимо в Римі достойно й у нас залишаться шанси, тобто якщо ми виграємо, зіграємо внічию або не програємо з великим рахунком, то до 15 березня команда вже буде в повній бойовій готовності. Хацкевич, наукова група кажуть мені, що найближчим часом команда вийде на свої оптимальні кондиції та буде демонструвати той футбол, який подобається вболівальникам. Так це буде чи ні - побачимо», - сказав Ігор Михайлович в ефірі програми «Профутбол».