Віктор Вацко: «Порушення Ротаня не тягнуло на фол останньої надії»

Динамо Київ 26 Лютого, 13:44 953
Віктор Вацко: «Порушення Ротаня не тягнуло на фол останньої надії»
Відомий коментатор - про гру «Динамо» в матчі з «Вересом» (3:1) та суддівство у цьому поєдинку.

«У регламенті написано, що фол останньої надії - це коли футболіст явно заважає забити супернику м'яч. Але я вважаю, що у Куліша такої можливості не було, оскільки Кадар підстраховував партнерів і міг перешкодити йому. Але арбітр прийняв рішення видалити Ротаня. Упевнений, що арбітри - компетентні люди, але потрібно знайти аргументи, щоб виправдати це рішення.

Видалення Бурди, на мій погляд, абсолютно справедливе. А ось друга жовта картка Сімініна мене не здивувала. Він зіграв у м'яч, але зачепив суперника по нозі. Мені здається, що це було жорстке рішення арбітра, як і в випадку з Ротанем.

«Верес» перші два голи забив після грубих помилок динамівців. Спочатку Морозюк помилився, а потім і вся команда, в результаті чого Ротаню довелося виправляти помилку ціною фолу. А в атаці «Динамо» створило дуже мало, щоб відігратися. Гол створив Вербич, обігравши трьох футболістів і викотивши м'яч під удар Циганкову. Це був великий плюс, адже він показав, що в ньому дійсно щось є. Технічний хлопець! Але «Динамо», на мій погляд, все одно створило дуже мало, щоб домогтися успіху в цьому матчі», - сказав Вацко в ефірі каналу «Футбол 1».