Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Україна піднялася на дві історичні позиції

Динамо Київ 26 Лютого, 14:31 981
Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Україна піднялася на дві історичні позиції | 19-27
На початок календарного року Україна мала в таблиці коефіцієнтів УЄФА сезонний рейтинг 7,000, що було десятим показником за всі роки незалежності...

Виїзна нічия Динамо з АЕКом і перемога Шахтаря в Харкові над Ромою підняли поточний сезон на дев'яту сходинку в історичному реєстрі нашої національної асоціації (7,600), а нічия біло-синіх в Києві - на восьму (7,800).

Уже після найближчого поєдинку Динамо в 1/8 фіналу Ліги Європи - з Лаціо 8 березня в разі нічиєї Україна може підняти сезонну планку на сьому позицію, а перемога в Римі або дві нічиї з урахуванням наступних матчів (13 березня Шахтар зіграє матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із Ромою, 15-го - Динамо прийме вдома Лаціо) дозволять показати шостий рейтинг за 26 сезонів.

До нашого п'ятого місця - далеко (1,7 бала або 9 очок), але в разі виходу в чвертьфінал єврокубків наші клуби, крім очок за результати, отримають ще й бонуси, тому підкорення цього рубежу не виглядає чимось надприродним. Зрозуміло, що всі ці розклади мають чисто моральні складові.

Рекордним ще, мабуть, довго буде залишатися сезон-2008/2009, коли Шахтар виграв Кубок УЄФА, а Динамо дісталося до півфіналу.

Сезонні рейтинги України в таблиці коефіцієнтів УЄФА за історію