Комітет арбітрів ФФУ схвалив усі три вилучення в матчі «Верес» - «Динамо»

Динамо Київ 27 Лютого, 11:57 541
Комітет арбітрів ФФУ схвалив усі три вилучення в матчі «Верес» - «Динамо»
Комітет арбітрів ФФУ розглянув рішення арбітра матчу 21-го туру УПЛ «Верес» - «Динамо» (3:1) Олександра Дерда.

21-ий тур, 25.02.2018, матч “Верес” - “Динамо”

21 хв. (вилучення Ротаня): Гравець № 17 гостей скоює порушення в ситуації ЗОГМ, починаючи затримувати футболіста № 11 господарів ще за межами штрафної площі. Тим самим він уповільнює його просування до воріт, продовжуючи при цьому порушувати Правила вже всередині штрафної площі. Технічна санкція у вигляді 11У та дисциплінарна санкція у вигляді ЧК були правильними тому, що це відповідає вимогам зазначеним у циркулярі ФІФА, згідно яких арбітр повинен контролювати в таких випадках наступне: чи мав захисник бажання та намір зіграти в м’яч або він здійснює навмисну затримку проти суперника спрямовану на перешкоджання суперникові реалізувати можливість забити гол.

66 хв. (вилучення Бурди): Гравця № 26 гостей через отримання 2-гої ЖК було правильно вилучено з поля. На 57 хв цей гравець скоює очевидне порушення ногою на воротарі господарів, який перебував на газоні для того, щоб відбити м’яч. Явна неспортивна поведінка. На 66 хв той самий гравець скоює порушення проти безпосереднього суперника, футболіста № 7 господарів, під час початку контратакувальнх дій. Арбітр застосовує перевагу на користь господарів, але, коли гра зупиняється, він правильно виносить другу ЖК. Рішення винести ЧК є правильним.

72 хв. (вилучення Сімініна): Гравця № 8 господарів через отримання 2-гої ЖК було правильно вилучено з поля. На 65 хв цей гравець скоює порушення особливої тяжкості проти суперника і отримує ЖК. На 72 хв той самий гравець, діючи не за Правилами та у некоректний спосіб, проти безпосереднього суперника правильно отримує другу ЖК. Рішення винести ЧК є повністю правильним.