Баранка: «Відсторонення Бандурка, Кочетова і Франкова – не політичний момент, а конфлікт інтересів»

Футбол України 27 Лютого, 17:39 929
Баранка: «Відсторонення Бандурка, Кочетова і Франкова – не політичний момент, а конфлікт інтересів» | 19-27
Голова Комітету етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка розповів, чому Виконкому ФФУ було рекомендовано призупинити повноваження Кочетова, Бандурка і Франкова.

Баранка переконаний, що Кочетов, Бандурко і Франков мали спочатку відмовитись від своїх повноважень, а потім свідчити проти ФФУ в СAS.

«Для мене це не політичний момент. Уявіть собі ситуацію в Італії, коли дискваліфікували «Ювентус» і перевели в Серію Б. І в цей момент генеральний секретар не згоден, йде в Лозанну проти рішення федерації. Ви собі можете це уявити?
Є етичний кодекс. Якщо для когось він нічого не вартий, подивіться в кодекс УЄФА і ФІФА. Він каже: це конфлікт інтересів. Правильний хід – якщо ти не згоден з чимось, то ти звільняєш місце і робиш, що хочеш. Якщо ти частина механізму, то повинен слідувати правилам. Це не питання «Динамо». Справа в тому, що люди з федерації йдуть проти федерації.
Якщо хочеш опонувати федерації – звільняйся і опонуй. Одна справа – публічна критика. А інша – коли ти йдеш в CAS проти федерації. Це вже юридична площина», – про це Баранка розповів Tribuna.com.

Нагадаємо, Комітет етики рекомендував Виконкому ФФУ призупинити повноваження Кочетова, Бандурка і Франкова через те, що ті свідчили на користь «Динамо» в СAS у «маріупольскій справі».