Експерти: чи збереже свій пост Олександр Хацкевич?

Динамо Київ 27 Лютого, 17:54 697
Експерти: чи збереже свій пост Олександр Хацкевич?
Відомий футбольний експерт Олександр Сопко і тренер Олег Федорчук висловилися про гру «Динамо» останнім часом і перспективи роботи тренерського штабу «біло-синіх».

- «Динамо» поки не вражає: натужно пройшли АЕК в Лізі Європи, а в чемпіонаті несподівано поступилися «Верес». Президент киян Ігор Суркіс заявив, що команда не готова фізично, і у нього є питання до тренера Олександр Хацкевича. Думаю, такі висловлювання не додадуть впевненості тренерському штабу. Хацкевич і його помічники ще досить молоді, і без помилок їм не обійтися. Хоча багато помиляються і футболісти, навіть досвідчені. Ще можна зрозуміти Бурду - перегорів хлопець. Але Морозюк, Ротань! Звичайно, «Динамо» буде продовжувати боротися за чемпіонство, хоча після таких висловлювань президента клубу починаєш сумніватися, що ця боротьба буде вестися на межі, на максимумі. Коли чуєш від боса клубу, що команда не готова, що ми подивимося, як Хацкевич буде справлятися далі... Ні, так не борються. Президенту в будь-якій ситуації не можна панікувати і дистанціюватися від команди, - зазначив Олег Федорчук в коментарі Сегодня.

- Хацкевич, займаючи цей пост, розумів, що крісло це дуже гаряче. Тому і ймовірна зміна наставника не стане особливою сенсацією, - додав Олександр Сопко.