Підтримай «Динамо» у Римі!

Футбол України 27 Лютого, 20:18 1025
Підтримай «Динамо» у Римі!
Інформація для вболівальників «біло-синіх», які бажають підтримати команду в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА «Лаціо» - «Динамо», який відбудеться 8 березня у Римі.

Перед матчем

Місце збору

Італійська поліція та місто Рим організують для вболівальників команди гостей фан-зону. Фан-зона і місце збору розташовуються в Villa Borghese – Piazzale delle Canestre. Запрошуємо всіх вболівальників завітати до фан-зони в день матчу починаючи з ранку. Там їм запропонують гостинний прийом, їжу та напої. Просимо вболівальників звернути увагу на те, що алкогольні напої можна буде вживати лише в межах фан-зони. Якщо особа вживатиме алкогольні напої за межами фан-зони, то її буде арештовано.

Трансфер

За дві з половиною години до початку матчу вболівальників команди гостей запросять у автобуси, які надасть міська влада Риму, та відвезуть до Олімпійського стадіону.

Територія, на якій розташовується фан-зона, буде знаходитися під пильним наглядом поліції в день матчу починаючи від самого ранку.

Сектори для вболівальників:

Трибуна для вболівальників команди гостей має назву “distini south-west”. Усі місця знаходяться під дахом.

Вхід на трибуну позначений наступним чином:

- 15 А і В

- 16 А і В

- 17 А і В

Необхідні документи та процедура реєстрації

Чи можна придбати квиток на гру в день матчу?

Інформуємо вас про те, що відповідно до діючих правил у день матчу реалізація квитків для вболівальників команди гостей на стадіоні не здійснюється

Просимо вболівальників приходити на стадіон заздалегідь (за півтори години до початку матчу) щоб встигнути зайняти свої місця до того як матч розпочнеться.

Предмети, які дозволено брати із собою на стадіон

Відповідно до правил поведінки на стадіоні, вболівальникам команди гостей дозволяється використання одного мегафону та одного барабану. Клуб має надати нам персональні дані вболівальника, який використовуватиме мегафон та барабан. Просимо вас надіслати нам відповідний запит не пізніше, ніж за 7 днів до дати матчу. Запит, надісланий після цього терміну, розглядатися не буде. Також просимо вас не пізніше, ніж за 7 днів до матчу, надати нам список банерів, які планується використовувати на стадіоні. Звертаємо вашу увагу, що поліція буде вилучати банери з політичним, расистським та дискримінаційним змістом. Просимо негайно інформувати нас, якщо планується хореографія.

Контроль

Правилами встановлені наступні види контролю:

Перша перевірка: стюард попросить вас показати документ, що посвідчує особу, та квиток. До захищеної зони зможуть потрапити лише ті вболівальники, які матимуть квиток та документ, що посвідчує особу.

Друга перевірка: після того, як вболівальник мине турнікети, його перевірять офіцери поліції (особистий догляд та металодетектор)

Стадіон обладнаний сучасною системою відеоспостереження, тому поліція має змогу ідентифікувати будь-якого вболівальника.

Використання вибухових пристроїв, бенгальських вогнів, петард та іншої піротехніки суворо забороняється.

Випадки порушення правил вболівальниками будуть одразу повідомлятися поліції, яка арештовуватиме порушника або виводитиме його за межі стадіону.

Після матчу

Після того, як матч завершиться, вболівальникам команди гостей треба буде зачекати на секторі 20-30 хвилин, після чого їх відвезуть автобусами до точки збору.

Протягом усього часу перебування на стадіоні вболівальники команди гостей можуть скористатися послугами туалетів, отримати медичну допомогу, придбати їжу та напої.

Реалізація алкогольних напоїв на стадіоні не здійснюватиметься.

Телефонні номери служб

Поліція 113

Карабінери 112

Фінансова поліція Італії 117

Пожежна служба 115

Медична допомога 118

Допомога тим, хто подорожує власним авто 803116

Інформацію щодо продажу квитків для вболівальників «Динамо» буде опубліковано на сайті додатково.

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ