ФІФА змусила ФФУ пояснити бездіяльність у справі «Карпат» проти Гудими

Футбол України 27 Лютого, 23:06 589
ФІФА змусила ФФУ пояснити бездіяльність у справі «Карпат» проти Гудими
​ФІФА просить ФФУ надати повну інформацію щодо «справи Гудими та Карпат». Львівський клуб відмовляється сплатити борг футболісту та не виконує рішень ФФУ, намагаючись перевести справу у площину цивільних судів, що суперечить статуту ФІФА.

ФІФА надіслала у ФФУ лист з проханням пояснити невиконання клубом та федерацією рішень дисциплінарного органу у справі Гудими та Карпат, повідомляє Sport Arena.

У цьому листі ФІФА перерахувала вісім звернень Володимира Гудими та його представника, раніше поданих в міжнародну федерацію футболу в 2017-2018 роках.

Гудима і його адвокат Андрій Руденко звернули увагу на невиконання Карпатами зобов'язань за кількома постановами в цій справі. По-перше, це рішення Палати суперечок ФФУ від 2014 року, що передбачає виплату футболістові боргу по зарплаті, по-друге – факти звернення Карпат до суду загальної юрисдикції (що йде всупереч статуту ФІФА) і бездіяльність ФФУ в питанні виконання рішення Спортивного арбітражного суду Лозанни від листопада 2017 року.

Лист в ФФУ направив Хайме Контрерас, глава Дисциплінарного комітету ФІФА, де з травня 2017 року також перебуває і президент ФФУ Андрій Павелко.

Нагадаємо, Лозаннський суд виніс рішення на користь футболіста і зобов'язав Карпати сплатити футболістові заборгованість, яка складає більше 70 тисяч доларів.

Втім, Карпати і далі відмовляються платити борг Гудими, намагаючись перевести справу в площину цивільних судів. Це загрожує «левам» позбавленням професійного статусу. У листопаді КДК ФФУ зобов'язав Карпати відкликати позов з цивільного суду.

Через невиконання рішень із Карпат зняли 3 очки і заборонили проводити трансфери. Втім, Карпати знайшли спосіб обійти заборону на підписання нових гравців.

Смалійчук та Гудима запрошені в КДК ФФУ для вирішення питання щодо заборгованості Карпат перед футболістом.