УПЛ не планує переносити 22-й тур через хуртовину

Динамо Київ 1 Березня, 12:59 437
УПЛ не планує переносити 22-й тур через хуртовину
Незважаючи на несприятливі погодні умови в цей уїк-енд, Прем'єр-ліга не збирається переносити чи зміщувати майбутні матчі 22-го туру.

В останні дні північно-східну та центральну частину України накрив рясний снігопад, який не сприяє проведенню футбольних поєдинків. Втім, в УПЛ впевнені - всі матчі 22-го туру, заплановані на 3-4 березня, пройдуть за графіком.

Про це Sport Arena розповів виконавчий директор УПЛ Євген Дикий. За його словами, Прем'єр-ліга тримає на контролі підготовку стадіонів до матчів, і до сьогоднішнього дня намірів змінити дату-час їх проведення не було.

«Контролюємо питання підготовки клубами полів до майбутнього туру, також перебуваємо в тісному контакті з усіма делегатами матчів, які будуть на іграх 22-го туру. Погодні умови дуже важкі, але хочеться окремо подякувати всім співробітникам клубів за відмінну підготовку футбольних полів. На даний момент у нас все йде за планом, відповідно до затвердженого календаря», - сказав функціонер УПЛ.

Проте, нещодавно стало відомо, що в Кропивницького таки думають про перенесення суботньої гри «Зірка» - «Олександрія». Сьогодні місто буквально завалило снігом, через що в клубі зараз приймають рішення про перенесення матчу.

Матчі 22-го туру заплановані в Києві, Львові, Полтаві, Маріуполі та Кропивницькому. У той же час маневр для можливого перенесення матчів туру дуже вузький - 9-11 березня відбудеться вже 23 тур, який розпочинає другий етап чемпіонату, а «Динамо» 8 березня зіграє перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Лаціо».