Сергій Ковалець: «Динамо» перемога потрібніша»

Динамо Київ 4 Березня, 12:58 397
Сергій Ковалець: «Динамо» перемога потрібніша»
Відомий вітчизняний тренер і футбольний експерт поділився своїм прогнозом на поєдинок 22-го туру УПЛ між київським «Динамо» та луганською «Зорею».
«Дуже цікава гра, яку планую відвідати. У «Зорі» підібрався цікавий колектив, потенціал якого ще належить дізнатися. Мені імпонує ця команда - вони грають у Запоріжжі, але зуміли закохати в себе місцевих уболівальників, які активно підтримують команду Юрія Вернидуба. «Зоря» - команда з характером, яка не пасує перед лідерами.

Тільки в цьому сезоні луганчани дали бій «Динамо» (4:4) і обіграли «Шахтар» - 2:1. «Динамо» зараз переживає важкий психологічний період. Після напруженої гри з АЕКом послідувала поразка від «Вереса». Звичайно, кияни хочуть реабілітуватися і докладуть максимум зусиль. Багато чого буде залежати від лідерів, в складі «Динамо» таким зараз стає Віктор Циганков. Звичайно, будь-якому виконавцеві потрібен час. Але головне, що талант цього гравця підкріплений працьовитістю і старанністю. Циганков не соромиться брати ініціативу на себе, не боїться йти в обіграш, сам завершує атаки.

«Динамо» - фаворит. Кияни грають на своєму полі, перемога, на мій погляд, їм потрібніше в світлі боротьби за «золото» і тієї критики, яка буквально обрушилася на команду. Ставлю на перемогу «Динамо» - 2:1», - сказав Ковалець в інтерв'ю Footboom.