Ващук подасть позов на Печерного за наклеп

Динамо Київ 4 Березня, 14:51 789
Ващук подасть позов на Печерного за наклеп
Екс-захисник «Динамо» Владислав Ващук збирається подати позов проти глави профспілки футболістів Олега Печерного.
«Завтра, 5 березня, я подаю позов до суду про захист своєї честі, гідності та ділової репутації проти Олега Печерного, і вимагаю стягнути 50 тисяч доларів за моральну шкоду. Якщо відсуджу – віддам на благодійність.

Одночасно з цим я звертаюся в Нацполіцію із заявою про вчинення правопорушення, передбаченого ст. 151-1 КК України (наклеп). Буду добиватися реального терміну для людини, яка ганьбить мою репутацію.

Найцікавіше, я Печерного бачив-то всього два рази в житті. Чим міг викликати у нього таку ненависть – розуму не прикладу. Тільки я здогадуюся, чиє замовлення може виконувати не дуже принциповий фрік від футболу – Олег Печерний.

Поліція до мене за місцем прописки вчора не приїжджала. Помилки бути не може, в квартирі з татом цілодобово знаходиться доглядальниця. Мені особисто ніхто не дзвонив, нікуди не викликав, хоча мій номер телефону є в базі поліції. Кримінальної справи щодо мене як підозрюваного в реєстрі немає, завтра викладу офіційний папір», – написав Ващук на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Олег Печерний заявив, що Владислав Ващук винен гроші не лише Олегу Гусєву, а багатьом футболістам.