Післяматчева прес-конференція Юрія Вернидуба

Динамо Київ 4 Березня, 19:33 433
Післяматчева прес-конференція Юрія Вернидуба
Наставник «Зорі» після поразки від «Динамо» (3:2) привітав киян із перемогою та побажав пройти «Лаціо» в Лізі Європи.

- Для мене це була валідольна гра. Перший тайм був менш ефективним у плані небезпечних моментів. Другий тайм почали краще, хоча потім пропустили. Я хочу привітати «Динамо» з перемогою. Думаю, що гра мала сподобатися вболівальникам. Мені, як тренеру, образливо, що ми програли. Значить, це мій недолік.

- Прокоментуйте гру новачка – Давіда Фаупали.

- Я вважаю, що це нападник хорошого рівня. Він 97-го року народження, ще молодий, у нього все попереду. У Фаупали є хороша швидкість, техніка. Єдине, що він приїхав за 10 днів до початку чемпіонату, тому знаходиться не в оптимальних кондиціях. Але задатки у нього є, мені він дуже імпонує.

- Два голи у ворота «Зорі» прийшли з флангів, це систематична помилка?

- Легше за все назвати прізвище футболіста, який помилився, але це, перш за все, моя помилка як тренера. Я не зумів донести футболістам як потрібно грати.

- На вашу думку, нормально проводити такі матчі взимку за мінусової температури?

- Думаю, що це не нам вирішувати. Є певні рекомендації УЄФА перед чемпіонатом світу. Я так розумію, що це було узгоджено з усіма футбольними федераціями. Плюс нас ще очікує фінал Ліги чемпіонів у Києві. Коли ми почали чемпіонат, у Львові та Запоріжжі була чудова погода, гарні поля. Люди, які люблять футбол, прийшли на стадіон. А є люди, яких я називаю «диванні комп’ютерщики», до таких людей я ставлюся негативно. «Динамо» треба витримати цей тиск. Хацкевича вже знімають, але це хороший тренер, потрібно дати йому час. «Манчестер Сіті» за Гвардіоли лише цього року став тим самим «Манчестер Сіті». А ми хочемо покращити гру за кілька місяців. Терпіння і труд все перетруть. Головне зараз – пройти «Лаціо».