Сілас: «Нічия з «Динамо» була б справедливим результатом»

Динамо Київ 5 Березня, 16:10 667
Сілас: «Нічия з «Динамо» була б справедливим результатом»
Півзахисник «Зорі» Сілас прокоментував матч із «Динамо», в якому луганчани поступилися з рахунком 2:3.

- Важко говорити, коли програєш, пропускаючи гол на останніх секундах. Нічия була б справедливим результатом. Граючи на виїзді з такою командою, як «Динамо», набрати одне очко - це вже успіх. У нас була велика кількість шансів для того, щоб не тільки задовольнятися нічиєю, а й навіть виграти.

Зараз дуже важко щось говорити. Це була прикра поразка.

- «Зоря» програли тільки по результату, але, якщо судити по грі, то на полі були дві рівні команди.

- Я з цим абсолютно згоден. Але за гру, на жаль, три очка не дають. А три повноцінних очка приносять тільки перемоги. Важливо було перемогти, особливо з огляду на те, що «Ворскла» знову пішла вперед.

- Погодні умови по всій Україні дуже непрості. Багато хто говорить, що потрібно чемпіонат починати пізніше і проводити кілька турів серед тижня.

- На мій погляд, чемпіонат потрібно починати трохи пізніше. Краще грати на хорошому полі і два рази в тиждень, ніж тренуватися при таких непростих погодних умовах.

- Не дивлячись на те, що були труднощі в тренувальному процесі через погоду, було видно, що «Зоря» відмінно підготувалася до гри з «Динамо».

- Ми провели дві зустрічі чемпіонату. Обидві виграли, зігравши на нуль в обороні. Відчували впевненість у собі. Плюс, Юрій Вернидуб довіряє нам повністю. Тому, незважаючи на труднощі в тренувальному процесі, ми були готові до гри з «Динамо».