Будемо розбиратись. Як «Динамо» розпочинало другу половину сезону з минулими тренерами

Динамо Київ 6 Березня, 10:20 408
Будемо розбиратись. Як «Динамо» розпочинало другу половину сезону з минулими тренерами
Київське «Динамо» після зимової паузи дуже невпевнено грає, здобувши дві перемоги у п’яти матчах.

Після зимових зборів динамівці забили 6 голів і пропустили 7 разів у матчах внутрішнього чемпіонату та Ліги Європи. Точно не таких результатів від київського «Динамо» чекали вболівальники. «Порившись» у архівах можна згадати як столичний клуб проводив перші 5 матчів нового року з минулими тренерами.

Висновки:

  • Команда Хацкевича повторила антирекорди Газаєва (2010), Блохіна (2013) та Реброва (2016). Саме ці три тренери набирали таку ж кількість очок (8) у п’яти перших матчах після «зимової сплячки».
  • Гірше кияни «входили» в новий рік лише в 1998-му. Тоді команда Лобановського заробила 7 очок у п’яти перших матчах другої частини сезону.
  • Кияни повторили антирекорд команди Метра, пропустивши 7 голів на старті нового року. Це стільки ж, скільки «Динамо» Газаєва 2010-го року пропускало в чемпіонаті за всю другу частину сезону; це на один гол менше, ніж команда Блохіна 2013-го року пропустила у другій половині чемпіонату України; це на 2 голи більше, ніж столичний клуб на чолі з Ребровим дозволив забити суперникам в другій половині внутрішнього чемпіонату 2015-го й 2016-го років.
  • Різниця забитих та пропущених голів. 6 забитих – 7 пропущених = -1. Це гірший показник «Динамо» незалежної України.
  • Вперше в історії не забили жодного голу в матчі проти грецького клубу. Вперше динамівці не змогли перемогти грецький клуб ані вдома, ані вгостях. («АЕК» 1:1 «Динамо»;«Динамо» 0:0 «АЕК»).


Іван Чернов